Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

anna_grreen 23:07, 09 lis 2020

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Asiu piękny ogród i świetne zmiany. Ja tez trochę działałam. Dziękuję za plan. Zapraszam do siebie. Pozdrawiam.
____________________
Anna Na zakręcie
Gruszka_na_w... 13:29, 23 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Asia, zostawiam świąteczne myśli i podziękowania za to, że Ci się chce, za Twojego bloga (uwielbiam!), za inspirowanie i skłanianie do myślenia o czymś innym niż skrzecząca rzeczywistość.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 19:02, 01 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asiu dużo radości z ogrodu i bloga, szczęścia i samych dobrych dni w Nowym Roku Ci życzę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosialuk 16:12, 10 sty 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Hej
Wpadłam poczytać coś na temat rabat preriowych i tak siedzę już kolejne godziny nad kolejnymi dyskusjami. Jestem na 599 stronie, zaczęłam od środka i zaznaczam do dalszego czytania. Nie tylko o ogrodach.
Chciałam tylko jeszcze pochwalić metamorfozę ogrodu, który przede wszystkim się doświetlił i zyskał oddech.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agatorek 12:44, 24 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
makadamia napisał(a)


Aniu, to jest normalna sprawa: jak ktoś nowy przychodzi na ogrodowisko, to mu się wydaje, że wie, czego chce. A potem mu się zmienia diametralnie

Pogadamy na Twoim wątku.


Święte słowa .

Też mi się wydaje, że wiem, czego chcę. Bardzo mi się to od czasu wejścia na forum nie zmieniło, jedynie zastanawiam się nad niewielkim zwiększeniem obszaru „roboczego”. Ale tylko się zastanawiam .

Masz piękny ogród, roślinki rosną Ci jak szalone. I robisz fantastyczne projekty na forum (np. przed chwilą byłam na Jeżówkowym-Love ).

Pozdrawiam .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
maksimini 13:22, 05 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
makadamia Zajrzałam na Twój wątek parę dni temu (Inka74 poleciła). Też mam ogródek podmiejski (choć właściwie w granicach miasta, na obrzeżach) i niewielki (mniejszy niż Twój). Jestem na etapie projektowania, Anda i Inka74 bardzo mi pomagają Chciałabym jednak żeby jeszcze ktoś spojrzał na to co wymyśliłyśmy, a że do projektowania masz zdolności i niejednemu już pomogłaś, proszę zerknij na mój wątek. Bedę wdzięczna
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Brzozowadzie... 11:21, 22 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A Ty gdzie się Kobieto zakopałaś? Dziś w radio usłyszałam, że meteorolodzy ogłosili przedwiośnie Pobudka, czas wystawić nos z gawry!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Basia_KRK 14:40, 22 lut 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Haha, dokładnie, zaraz się tu zrobi niezły ruch na forum od tego przedwiośnia
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
mrokasia 11:04, 20 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Halo! Jest tu kto? Gdzie się podziewasz?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
edi75 11:55, 21 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2039
Asia Asia ..gdzie Ty sie podziewasz?
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies