Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek frontowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek frontowy

kerii 00:24, 26 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Kurcze Toszka nie poleca torfu a ja co roku sypię pod rododendrony i hortensje. Nie powinnam?
____________________
Jola Moja glebo terapia
wrobelki 00:27, 26 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
kerii napisał(a)
Wrobelki ja już chyba mówiłam ze mi się podoba twoja rabata ale co tam powtórzę się

Bardzo bardzo się cieszę lubię pochwały mobilizują do pracy dziś zostały przycięte bzy co już dawno powinnam zrobić i wysypałam lawende ale chyba będę zbierać bo dywanik z torfu zrobiłam. Choć muszę przyznać że ładnie wygląda
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 00:31, 26 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Nie poleca bo nic w nim nie ma dobrego ja dałam bardziej w celu dekoracyjnym bo tak łyso było. W runiance jeszcze goło mam będzie tam kora, ale zastanawiam się czy nie dosadzić bo miałam sadzić pasek szałwii ale chyba doopa z tego. Przy podeście za ciasno nie będzie dobrze
A może coś innego tam dać na ten łuk? Chciałam tam koloru latem dodać bo będzie tylko zielono.
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
kerii 00:48, 26 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Ze mnie doradca kiepski sama nie wiem czego chcę ale zerknij sobie do ogrodu hortensjady tam to dopiero hortensjowy wypas. Ma tam na jednej rabacie hortensje podsadzone czerwonymi berberysami super to wygląda.
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 00:54, 26 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
A w sumie jak ci ładnie ten torf wygląda pod lawendą to go zostaw, ona i tak dużo wody nie potrzebuje to jej chyba bardzo nie będzie przeszkadzał.
____________________
Jola Moja glebo terapia
wrobelki 01:04, 26 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Bożenki ogród podglądam zwłaszcza przy niedzielnej kawie a potem powtórki sobie robię dla utrwalenia pięknych widoków
Jutro zrobię zdjęcia to wstawię zobaczę co z tego będzie, może przynajmniej zarastać na razie nie będzie, a jak skombinuje coś w zamian to wymienię
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 12:03, 26 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Poprzyglądałam się dziś mojej runiance i doszłam do wniosku że łuk szałwii nijak tam nie będzie, ale kolor by się przydał więc zrobię takie kępy szałwii w runiance z 5 kępek po 3 szt. Co Wy na to, będzie dobrze?
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
ANNA1976 13:20, 26 lip 2016


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 423
wrobelki napisał(a)
Tak wygląda mój "gwizdek" po wczorajszej pracy Co prawda znowu nie udało się wszystkiego zaplanowanego zrobić ale cóż co się odwlecze to...


Trzeba będzie dosiewke zrobić, a mówili że za gęsto


Pięknie się u Ciebie zrobiło

____________________
Ogród pod sosnami
wrobelki 15:28, 26 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Witam Cię Aniu i bardzo się cieszę że Ci się u mnie podoba już lecę pozaglądać do Ciebie
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 15:08, 27 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Toszko czy runianka nie pożre szłwii? Myślałam żeby zrobić jej coś na kształt doniczki bez dna żeby na nią nie wchodziła. Czy to jest konieczne?
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies