Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek frontowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek frontowy

elka_ 18:01, 21 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Zawijasek wyszedł super i podesty fajnie wyglądają
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Urszulla 18:19, 21 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
wrobelki napisał(a)
Tak to wygląda teraz czekam na róże to te 5 doniczek przed rozplenicami .Dwie doniczki pod ścianą to dodatkowe hortki Limki, będzie dobrze?



I moje kochane lawendy już uwielbiam ten kącik


Czym ściółkować lawendę? Kora odpada kamień też mi się tam nie widzi czy są jeszcze jakieś opcje?
W przyszłym tygodniu chyba mnie czeka pierwsze koszenie


Jaka fajna realizacja u Ciebie biegnie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
wrobelki 18:44, 21 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Basiula napisał(a)
wrobelki, poproszę też namiar na sklep


Basiu wysłałam Ci priv
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 18:45, 21 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
elka_ napisał(a)
Zawijasek wyszedł super i podesty fajnie wyglądają


Bardzo dziękuje Elu przekażę też eMowi jego tak jak i mnie pochwały mobilizują do dalszej pracy
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 18:49, 21 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Urszulla napisał(a)


Jaka fajna realizacja u Ciebie biegnie


Miło Cię gościć Ula tym bardziej, że większość roślin przyjechało z Twoich stron Jakoś zawsze mi się tam lepiej kupuje i to nie tylko rośliny eM twierdzi że w Bielsku zawsze wszystko najlepsze to i chętnie ze mną tam jeździ
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Urszulla 22:21, 21 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
wrobelki napisał(a)


Miło Cię gościć Ula tym bardziej, że większość roślin przyjechało z Twoich stron Jakoś zawsze mi się tam lepiej kupuje i to nie tylko rośliny eM twierdzi że w Bielsku zawsze wszystko najlepsze to i chętnie ze mną tam jeździ


te rośliny które kupiłaś to wszystkie są żelazne a za dobrymi sadzonkami my wszyscy jeździmy oczywiście cena też musi być optymalna
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
wrobelki 23:26, 21 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Chce dokupić dwie Limki w to miejsce pod ścianą gdzie jest przerwa. Co prawda przerwa nie bez powodu powstała jest tam dość sucho (okap dachu jest sporo wysunięty) Przy ostatnich deszczach sprawdzałam leje gdzieś na 15 cm kory za tawułami ( tawuły ładnie podlane były). Miejsce od ściany do kamienia to jakieś 70 cm do tawuł będzie jeszcze jakieś +20 cm czy jest sens tam sadzić te Limki? Nie będzie im za ciasno?
Nie chce żeby zasłoniły kiedyś całkiem tawuły. Wiem że podlewać będzie trzeba to na bank na pewno dużo dłużej niż inne żeby się ładnie korzenie rozrosły.


Doradźcie plisss
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 12:29, 22 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Wstawiam dla pamięci od Bożenki :
Ja już właśnie w tym roku nie rozpuszczam magicznej siły w konewce tylko sypię bezpośrednio pod krzak bo bym się zadźwigała na śmierć. Jest to dobry i wygodny sposób, uzywam jako miarki łyżczki do cukierniczki ( mniejsza od tej do herbaty)- jedna płaska na dorosły krzak ( tylko kilka największych dostaje 2), pod młode tylko czubeczek, mniej więcej co 2 tygodnie do końca sierpnia. Bardzo polecam ten wygodny sposób
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
paula23 16:08, 22 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Do Ciebie też zaglądam, ino bez potrzeby się nie odzywam a co tu mówić wszystko pięknie i ładnie idzie.

Hortensje są strasznymi pijakami więc jeśli posadzisz je w suche miejsce będziesz skazana do końca życia na ich ciągłe i ciągle i ciągłe podlewanie , tym bardziej że limki rosną duże jeśli już to mniejsze jak little lime czy bobo ale w to miejsce lepiej by pasowało coś bardziej sucholubnego. Albo pomyśl nad "czymś" innym co wypełni lukę lampa,ciurkadeło...
____________________
Paula Moje trudne początki
Toszka 17:45, 22 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Sadz Limki smialo. Bedziesz podlewac systematycznie. Limki rosna wyzsze i nie bedzie ryzyka kladzenia sie na tawuly. Mam taki zestaw i jest bardzo dobrze
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies