Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

nicol21 22:56, 15 wrz 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Działasz ostro i elegancko! super ta rabata przy ogordzeniu wyszła.
jestem za rozplenicami przy tarasie - cudnie jak bedą mieć te swoje kotki. czasem potrafią być potworami, ale za to jakimi ładnymi!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kasia_CS 20:48, 16 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mary napisał(a)
Nie, nie. Dokładnie odwrotnie. Wydaje mi się, że trzy małe rozplenice to za mało na ten kawałek.
Sprawdź do jakiej szerokości ona dorasta.


One tak koło 40/45cm średnicy mają... Może masz i rację. O tyle jest ok, że wejdą 3 na szerokość, za nimi zawsze mogę coś wsadzić, a ja dać bliżej przodu. Fajne są medium boy (średnicy 60cm), ale mogą nie wejść 3sztuki. Jutro zmierzę nie chciałabym ich tak sadzić na kupie, żeby zachodziły bardzo na siebie.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:55, 16 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
nicol21 napisał(a)
Działasz ostro i elegancko! super ta rabata przy ogordzeniu wyszła.
jestem za rozplenicami przy tarasie - cudnie jak bedą mieć te swoje kotki. czasem potrafią być potworami, ale za to jakimi ładnymi!


Dzięki Ewelinko! Dzisiaj sobie na szybko zdjęłam darń na przedłużeniu trzcinnikowej i jutro będę przekopywać
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Mary 21:36, 16 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Kasiu,

Czy wiesz, gdzie w naszej okolicy można kupić kompost?
Skończył mi się niestety i znów będę musiała do pracy samochodem jechać, żeby w PNOSie kupić.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
tulucy 22:32, 16 wrz 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Marysia a gdzie Ty pracujesz, jeśli można spytać, skoro pnos masz obok?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Mary 23:11, 16 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
yyy. Pytasz o ulicę czy o nazwę pracodawcy?
W okolicy jest trochę biurowców.
Dokładniej mogę Ci napisać na priv.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
tulucy 23:15, 16 wrz 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Bardziej o okolic mi chodziło... Jak biurowce to pewnie masz na myśli ten sklep pnosu w alejach... A ja o "moim" lokalnym ozarowskim myślałam
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 23:24, 16 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mary napisał(a)
Kasiu,

Czy wiesz, gdzie w naszej okolicy można kupić kompost?
Skończył mi się niestety i znów będę musiała do pracy samochodem jechać, żeby w PNOSie kupić.


niestety nie Ja albo kupuję kompost na all albo przywożę sobie worek od mamy jeśli ma. Ogolnie z kompostem u mnie słabo w związku z tym
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Mary 23:35, 16 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
tulucy napisał(a)
Bardziej o okolic mi chodziło... Jak biurowce to pewnie masz na myśli ten sklep pnosu w alejach... A ja o "moim" lokalnym ozarowskim myślałam

Tak. Ten w Warszawie mam na myśli. Dlatego właśnie nie bardzo zrozumiałam Twoje pytanie. Dopiero potem przyszło mi do głowy, że chyba o innym PNOSie myślisz. Ten drugi domyślam się blisko Ciebie.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 23:37, 16 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Kasia_CS napisał(a)


niestety nie Ja albo kupuję kompost na all albo przywożę sobie worek od mamy jeśli ma. Ogolnie z kompostem u mnie słabo w związku z tym

Znalazłam jeszcze jedno miejsce na północ od Warszawy. Dam Ci znać, jeśli to się potwierdzi.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies