Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 09:38, 14 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
paulina_ns napisał(a)


Ogród się naciągnął po nocy? hihi też jestem szczęśliwa postanowiłam pociągnąć najdłuższą rabate do samego kojca psa, a tym samym mam jakieś 5 metrów do obsadzenia

Deszczu zazdroszczę u nas dalej nic, a nic


NIee, ale trochę trawnika uszczknę przedłużając trzcinnikową i równając z istniejącą rabatą - przynajmniej tak mi się wydaje, że będzie fajnie

Noo i Ty szczęśliwa z "nowego metrażu" co ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 09:39, 14 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
asiak napisał(a)
A moja działka się nie rozciąga... hmmm


nie no Asiek, moja też nie Ale już eM tak nie walczy o trawnik zażarcie - i z coraz większym uznaniem patrzy na dokonujące się zmiany
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 09:40, 14 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)
Moja też na szczęście Póki nie obsadzę tego co mam niech się nie rozciąga Kiedy bedziesz robić rozplenicową ? One wyglądają pięknie w każdej ilości


No właśnie myślę, czy rzutem na taśmę nie zrobić np w przyszłym tygodniu... mówi się, że ma być ładna jesień...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 09:42, 14 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
MalgosiaW napisał(a)
Deszczu zazdroszczę, u nas strasznie sucho.

Moja działka się rozciągnęła dwa lata temu Do tej pory ją i siebie wykańczam Ciekawe kiedy obie się wykończymy

Kasiu dokupiłam pnącą Elfe. A już pisałam, że skończyłam listę jesienną, he , he

Sąsiadki kazały mi wczoraj iść na odwyk


Oj bardzo się cieszę też z deszczu, bo wyrobiłam się z sadzeniem tego mojego zamówienia całego wczoraj Dziś pogody do pracy nie ma za bardzo.. Oj, muszę się zabrać za tą moją różaną listę, bo znów mi wyprzedadzą róże, które bym chciała
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 09:45, 14 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Pas trzcinnikowy to super pomysł
Deszczu normalnie zazdroszczę U mnie trochę pokropiło, niestety za mało.


Dzięki za uznanie dla pasa Kiedyś już rozważałam sadzenie czegoś, żeby przesłonić podmurówkę, ale jakoś nie miałam takiego pomysłu, który mnie przekonywał.. i wreszcie zaskoczyło Cisy byłyby pewnie cudowne tutaj, ale koszty już mniej.. a tak, to nieźle cenowo się "opędzlowało" cały płot Choć wiadomo, że to nie ta sama jakość co cisy, nie ma co się oszukiwać.

Deszcz zbawienny i u mnie dmucham na chmurki W Twoją stronę!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 09:55, 14 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Kasia_CS napisał(a)


Dzięki za uznanie dla pasa Kiedyś już rozważałam sadzenie czegoś, żeby przesłonić podmurówkę, ale jakoś nie miałam takiego pomysłu, który mnie przekonywał.. i wreszcie zaskoczyło Cisy byłyby pewnie cudowne tutaj, ale koszty już mniej.. a tak, to nieźle cenowo się "opędzlowało" cały płot Choć wiadomo, że to nie ta sama jakość co cisy, nie ma co się oszukiwać.

Deszcz zbawienny i u mnie dmucham na chmurki W Twoją stronę!


Nie ma co żałować, że to nie cisy. Cisy są ciemne, a trzcinniki jasne i piękny kolor maja wiosna, gdy tak nam wtedy kolorów brakuje. Poza tym dają zmienność, w przeciwieństwie do cisów, no i gabarytowo są całkiem przyjemne. Tak więc same plusy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
zoja 10:05, 14 wrz 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ale fajne zmiany wprowadzasz
super już, a co dopiero wiosną
Macham!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Zana 10:08, 14 wrz 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasia, ja już się pogubiłam. Jaką odmianę trzcinników posadziłaś pod płotem?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 10:43, 14 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)



Ha, zobaczyłam ten rząd trzcinników i mruczę pod nosem :"Ciekawe, jak długo wytrzyma i nic pod nimi nie posadzi".., za dwie strony planowanie tego, co w nogach trzcinników można by, szło już pełną parą...Tak, że tego... Wyszło pięknie! Ale coś malutkiego w nóżkach na pewno się zmieści
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:46, 14 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)


A może bluszcz na siatkę, trochę przsłonił by Ci tą sąsiednią łąkę kwietną
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies