Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 23:18, 13 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)


Kasiu, chętnie się z Tobą podzielę, ale teraz nie będę mogła Ci ich przywieźć. A potem będę na działce dopiero za dwa tygodnie, wtedy mogłabym ukopać, ale nie wiem czy to nie będzie już trochę za późno. W razie co to jak w banku masz na wiosnę, ale zdecyduj sama czy mam kopać za dwa tygodnie, czy czekamy do wiosny.

Trzcinniki super będą tam wyglądały. Idealne na taki wąski pasek.


Kochana, mogę spokojnie do wiosny zaczekać Ja w razie czego mogę podjechać gdzies w Wawie do Ciebie przecież

Och, tylko niech te trzcinniki tak ładnie kwitną... bo to ograniczone słoneczko mnie tam "boli"
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:21, 13 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Johanka77 napisał(a)


Ja na kulkowisku mam wiosną Emeprorki. Dają czadu z buksami.
A potem jest szałwia. Tyle w temacie koloru

A z trzcinników będzie Pani zadowolona!


Emperorki były na tej rabacie w zeszłym roku i byłam zachwycona - dlatego powtórzę je tutaj Wykopałam je po kwitnieniu, bo i tak przesuwałam buksy, więc na nowo trzeba obsadzić tuilipki

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:23, 13 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A w ogóle... to mam wymyślone miejsce na rozplenice!! jestem mega tym zajarana, bo baardzo chciałm mieć kotkową trawkę W jednym miejscu wejdą trzy małe, typu Bunny, a przy pergoli rozważam hamelny przy 2 słupach szczytowych tarasu

oł jee, pada u mnie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Johanka77 23:29, 13 wrz 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia_CS napisał(a)
A w ogóle...
oł jee, pada u mnie


Oł jeee! U mnie też! Już pół dnia
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
paulina_ns 06:29, 14 wrz 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasia_CS napisał(a)
A w ogóle... to mam wymyślone miejsce na rozplenice!! jestem mega tym zajarana, bo baardzo chciałm mieć kotkową trawkę W jednym miejscu wejdą trzy małe, typu Bunny, a przy pergoli rozważam hamelny przy 2 słupach szczytowych tarasu

oł jee, pada u mnie


Ogród się naciągnął po nocy? hihi też jestem szczęśliwa postanowiłam pociągnąć najdłuższą rabate do samego kojca psa, a tym samym mam jakieś 5 metrów do obsadzenia

Deszczu zazdroszczę u nas dalej nic, a nic
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
asiak 07:37, 14 wrz 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
A moja działka się nie rozciąga... hmmm
____________________
AsiaDziałeczka Asi
DorKa 08:17, 14 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Moja też na szczęście Póki nie obsadzę tego co mam niech się nie rozciąga Kiedy bedziesz robić rozplenicową ? One wyglądają pięknie w każdej ilości
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kasia_CS 09:26, 14 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Johanka77 napisał(a)


Oł jeee! U mnie też! Już pół dnia


No to u mnie pół nocy Co do Kai wstawałam albo Kuby to chlupało za oknem
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
MalgosiaW 09:29, 14 wrz 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Deszczu zazdroszczę, u nas strasznie sucho.

Moja działka się rozciągnęła dwa lata temu Do tej pory ją i siebie wykańczam Ciekawe kiedy obie się wykończymy

Kasiu dokupiłam pnącą Elfe. A już pisałam, że skończyłam listę jesienną, he , he

Sąsiadki kazały mi wczoraj iść na odwyk
Anda 09:31, 14 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Pas trzcinnikowy to super pomysł
Deszczu normalnie zazdroszczę U mnie trochę pokropiło, niestety za mało.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies