Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 15:27, 23 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
April napisał(a)


Bardzo mi się ona podoba, chyba się wreszcie na nią skuszę, choć obiecywałam sobie że żadnych więcej kłujaków.

Nie chcesz Margaret Hilling? Muszę wykopać bo miała za ciemno. I Old Port mam do oddania bo za długo już siedzą w donicach na tarasie. Trzeba im do gruntu.


A ona taka niekłujka, więc nie złamiesz obietnicy, hihi kup kup, choć ona trochę chorowita ponoć - u mnie coś się jej zaczyna dziać, ale i tak pięknie kwitnie i bardzo cieszy.

Dziękuję za różyczki - kiedyś chciałam old port, bo ma przepiękny kolor, ale już mi Heidi x 3 wystarczy Więc inne dobre ręce pewnie przygarną
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:28, 23 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Helen napisał(a)
Kasia, uwielbiam Twój ogród i połączenia kolorystyczne. Pięknie


Dziękuje Helen! mega mi miło
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 15:35, 23 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kasia_CS napisał(a)


A ona taka niekłujka, więc nie złamiesz obietnicy, hihi kup kup, choć ona trochę chorowita ponoć - u mnie coś się jej zaczyna dziać, ale i tak pięknie kwitnie i bardzo cieszy.

Dziękuję za różyczki - kiedyś chciałam old port, bo ma przepiękny kolor, ale już mi Heidi x 3 wystarczy Więc inne dobre ręce pewnie przygarną

Jak Jola masz wyrzucić, to Margarete chętnie przygarnę. Moja mi padła po zimie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
BKosimkArt 15:53, 23 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasia_CS napisał(a)


A ona taka niekłujka, więc nie złamiesz obietnicy, hihi kup kup, choć ona trochę chorowita ponoć - u mnie coś się jej zaczyna dziać, ale i tak pięknie kwitnie i bardzo cieszy.

Dziękuję za różyczki - kiedyś chciałam old port, bo ma przepiękny kolor, ale już mi Heidi x 3 wystarczy Więc inne dobre ręce pewnie przygarną

Jolu to ja przygarnę, może coś na wymianę... może mnie w końcu ktoś odwiedzi?? To będziemy kopać
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
April 06:13, 24 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Kasia_CS napisał(a)


A ona taka niekłujka, więc nie złamiesz obietnicy, hihi kup kup, choć ona trochę chorowita ponoć - u mnie coś się jej zaczyna dziać, ale i tak pięknie kwitnie i bardzo cieszy.

Dziękuję za różyczki - kiedyś chciałam old port, bo ma przepiękny kolor, ale już mi Heidi x 3 wystarczy Więc inne dobre ręce pewnie przygarną


O rety, jaka ty jesteś sprytna dziewczyna, czyli bezkolcowe mogę sadzić bez wyrzutów sumienia Otwierają się nowe perspektywy
Heidi faktycznie taka sama

____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:17, 24 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
BKosimkArt napisał(a)

Jolu to ja przygarnę, może coś na wymianę... może mnie w końcu ktoś odwiedzi?? To będziemy kopać


Basiu, to Old Port trzymam dla ciebie, do odbioru w każdej chwili ile chcesz. Są cztery donice. One właśnie skończyły kwitnienie i mocno je przycięłam więc nie wyglądają imponująco, poza tym uprawa w donicy... sama wiesz. Ale jak trafią do gruntu powinny jeszcze poszaleć.
Zapraszam, ty przecież byłaś u mnie z Iwonką, więc wiesz gdzie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:24, 24 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
tulucy napisał(a)

Jak Jola masz wyrzucić, to Margarete chętnie przygarnę. Moja mi padła po zimie.


Lucy, MH jest twoja. Daj znać kiedy wybierasz się w okolicę to jakoś się umówimy. Chyba że przywieźć ci do roboty.... Nie wiem, pomyślimy. Na razie jest przycięta bardzo mocno, tak na 40 cm. Jeszcze nie wykopywałam.
Mam jeszcze Moonlight Pembertona i jeszcze jakiś "pustaczek" mizerota ale nie pamiętam nazwy, coś z violet albo lila....
Byłam optymistką sadząc w cieniu róże, miały znieść takie warunki. No i zniosły ale bez zachwycających efektów wizualnych Jedynie Robin Hoody sobie tam radzą więc one pewnie zostaną.
____________________
April April podbija las Mazowsze
BKosimkArt 06:57, 24 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
April napisał(a)


Basiu, to Old Port trzymam dla ciebie, do odbioru w każdej chwili ile chcesz. Są cztery donice. One właśnie skończyły kwitnienie i mocno je przycięłam więc nie wyglądają imponująco, poza tym uprawa w donicy... sama wiesz. Ale jak trafią do gruntu powinny jeszcze poszaleć.
Zapraszam, ty przecież byłaś u mnie z Iwonką, więc wiesz gdzie

Cudownie, w kupie siła, więc mogę wszystkie...
Dzięki Joluś, wybiorę się na pewno. :*
Będziesz musiała mi tylko przypomnieć adres bo wszystkie lokalizacje mi się zapisały oprócz Twojej...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
tulucy 13:01, 24 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kusisz Jolu... W razie czego tę drugą - Moonlight - też przygarnę. W razie czego
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
UrsaMaior 17:51, 24 sie 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Łucja, gdzie Ty je wsadzisz?
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies