Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

April 08:38, 22 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Kasia_CS napisał(a)


Jolu, zobaczymy czy mój nie będzie za rok wegetował na razie taki ładny już kupiłam w doniczce, a co po zimie.. a masz jakieś doświadczenia z jego mnożeniem?


Kasiu, nie ma co mnożyć. On ma teraz mizerne dwie gałązki
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 10:08, 22 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasia_CS napisał(a)
Wilczomlecz Bonfire



Kasiu, a ten wilczomlecz to jak kwitnie - nie na żółto aby ?!? bo kolor liści to ma zabójczy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 10:38, 22 sie 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Witam się u ciebie bo ile to można przez płot zaglądać. Cudną oazę stworzyłaś.

Piękne dalie masz ja nie mam do nich szczęścia, w tym roku kupiona nie wyrosła a poprzednich nie wykopałem na zimę bo brzydkie były, oczywiście nie takie jak być miały. Niestety cebulki i kłącza w większości pomylone mam. Mieczyki na szczęście trafiły mi się ładniejsze niż te wybrane, czekam jeszcze na tegoroczny zakup, mają być zielone, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Piękny ten Bonfire niestety żółto kwitnie.

No i szafy zazdroszczę.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 11:29, 22 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiu przybiegłam zobaczyć Twoją nową szafe ogrodową i muszę powiedzieć, że jest świetna! Gratuluję zdolnego eMka! Fotki ogrodowe jak zawsze cudne Wilczomlecz ma niesaowity kolor, jaka to odmiana? Może pisałaś ale jakoś nie doczytałam.
____________________
Kasia_CS 13:04, 22 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kurcze, dziewczyny, ten Bonfire nie jest taki aż bordo, zdjęcie przekłamało-jeszcze teraz w telefonie patrzę, że taki winny.. niestety ku mojej rozpaczy kwitnie na żółto, ale skoro już zaakceptowałam tojeść rozesłaną w wersji kwitnącej na żółto-niepozorna jest, to jakoś tego wilczomlecza wiosną może też łyknę..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
jolanka 13:30, 22 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Szafa robi furorę, świetnie wyszła Jak to eM sam zrobił? Tak od początku do końca? Z deseczek? Oooo, zdolniacha
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
BKosimkArt 13:37, 22 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasia_CS napisał(a)
Kurcze, dziewczyny, ten Bonfire nie jest taki aż bordo, zdjęcie przekłamało-jeszcze teraz w telefonie patrzę, że taki winny.. niestety ku mojej rozpaczy kwitnie na żółto, ale skoro już zaakceptowałam tojeść rozesłaną w wersji kwitnącej na żółto-niepozorna jest, to jakoś tego wilczomlecza wiosną może też łyknę..

Ja ostatnio też się przekonuję do żółtków... trzeba przyznać że rozjaśniają tu i tam...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 13:37, 22 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
A i szafa świetna, zdolne łapki.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kasia_CS 16:19, 22 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
kasia1 napisał(a)
A z czego ta szafa zrobiona ? Z marketu kupowaliście elementy czy z odzysku?
Mój em technicznie zdolny, tylko bardzo zapracowany, ale z drugiej strony te marketowe ogrodowe składziki są tak drogie, że trzeba znaleźć czas, by zrobić samemu. Jak mi zrobi szafę, to się wyniosę z "jego" garażu z doniczkami i nawozami To będzie dobry argument. Tylko muszę mu projekt zrobić, bo wtedy większa szansa na realizację


Kasiu, szafa jest wykonana po części z desek paletowych - konstrukcja, w środku są półki z resztek płyty, z której robiliśmy szafę na wymiar u Kuby w pokoju (też eM sam robił ). Z kolei ścianki zewnętrzne i drzwi już są zrobione z boazerii drewnianej, którą eM dorwał w promo w LM lub casto. - one są takie na pióro-wpust i tworzą dzięki temu spójną powierzchnię. Za to skrzynia i kanapa była robiona w pełni z paletowych desek. Tu mieliśmy tą boazerię i się przydała
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 16:20, 22 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
Kacha, ale fajna ta szafa! K. to zdolna bestia .

Dzięki w jego imieniu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies