Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 19:38, 24 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
sarenka napisał(a)
Kasiu, czy dobrze pamiętam,że masz orliki??
Czy one ci się rozsiewają? Trzeba na zimę jakoś o nie szczególnie dbać?


Megi, ja nie wiem, czy mi się wysiały te moje, czy takie, których nasiona zdobyczne skądś sypnęłam po prostu do gruntu - w tym roku dopiero kępki liści mi się pokazały i ponoć za rok powinny kwitnąć - jak widzisz, nie mam zbyt wielu doświadczeń póki co Ale wystarczy dać orlikom wysypać nasionka, czy samemu to zrobić i uważać, żeby nie wypielić - one są dość charakterystyczne, więc jak będziesz uważała co rwiesz, to nie pomylisz
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 19:41, 24 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
April napisał(a)


O rety, jaka ty jesteś sprytna dziewczyna, czyli bezkolcowe mogę sadzić bez wyrzutów sumienia Otwierają się nowe perspektywy
Heidi faktycznie taka sama



hihi, no widzisz, wystarczy dobrze uargumentować No bo Old port to jeden z rodziców Heidi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:36, 24 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)

Jolu to ja przygarnę, może coś na wymianę... może mnie w końcu ktoś odwiedzi?? To będziemy kopać


Ja w ogóle w tych stronach tak rzadko bywam, a chętnie bym Ciebie Basiu odwiedziła nawet bez kopania
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:39, 24 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
April napisał(a)



Byłam optymistką sadząc w cieniu róże, miały znieść takie warunki. No i zniosły ale bez zachwycających efektów wizualnych Jedynie Robin Hoody sobie tam radzą więc one pewnie zostaną.


I tak u Ciebie róże obłędnie kwitły jak wtedy byłyśmy całą gromadą u Ciebie!! ja byłam zachwycona Twoją różanką - rozumiem, że te różyczki, których się pozbywasz, rosną w mniej przychylnych warunkach świetlnych - a przeciez wszystkie róże jakie widziałam u Ciebie były mega!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:40, 24 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Kusisz Jolu... W razie czego tę drugą - Moonlight - też przygarnę. W razie czego


hihi, upchnie się
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:41, 24 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Łucja, gdzie Ty je wsadzisz?


U Lucy tyle rewolucji ostatnio, że kolejnych 100 nowych róż wejdzie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 21:46, 24 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Zaglądam, ale skoro znów o różach to się nie odzywam .
Sadzonki rozplenic zdechły czy żyją???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Dorii 21:48, 24 sie 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Tylko przy tym upychaniu ochraniacz na kolanko załóż, chyba że to ta bezkolcowa.
Podobają mi się róże ale u siebie widziałabym tylko pnące, przy tarasie, koniecznie pachnące. Chciałabym również przy wejściu. Taki ganeczek w różach ale to północno zachodnia wystawa i tam chyba za mało słońca będzie.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
BKosimkArt 21:49, 24 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasia_CS napisał(a)


Ja w ogóle w tych stronach tak rzadko bywam, a chętnie bym Ciebie Basiu odwiedziła nawet bez kopania

Zapraszam, z dziećmi... póki jeszcze wakacje... to nawet od rana...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sarenka 11:25, 25 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasiu, tak wygląda u mnie Delicious candy. Ta ma obcięty jedeb kwiat już. Nie jest wysoka, ale ma sztywne łodygi
Mogę jeszcze zdj z boku zrobić.
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies