Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Rench 23:22, 26 lut 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Piękne prace
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Agatorek 23:45, 26 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Cześć Kasiu
Ale masz róż.... cudownie to wygląda . Mimo takiej ilości, wcale nie ma wrażenia przeładowania. Wszystko jest idealne

Pozdrawiam i gratuluję
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kokesz 07:42, 27 lut 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Hohoho gratulacje ale fajna nowina
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 08:19, 27 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Kasia, gratulacje i uściski
____________________
Helen - Hortensjowo
Mary 08:27, 27 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Kasiu,
Myśl, że drugi komputer Ci trzeba skombinować już zaczęła mi świtać, ale czytając dalej zrozumiałam, że nic to nie da.
Niech przychodzi szybko wiosna, żebyś jeszcze zdążyła podziałać.
Dbaj o siebie.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kasya 09:04, 27 lut 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41851
Gratulacje będzie niezła gromadka rozrabiaków
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
BKosimkArt 10:19, 27 lut 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasia_CS napisał(a)
Ojej, ale miłych komentarzy!! baaardzo Wam dziękuję! teraz zimowo nic nie powstaje nowego, ale że mam zapasy gipsowych wycisków z lata, to od czzasu do czasu coś wrzucę.

Ja niestety nadal na forum w baaardzo ograniczonym trybie - od stycznia pracuję na HO na kompie i odechciewa mi się wszelkiej aktywności przed monitorem, dzieciaki pochłaniają czas po pracy, a potem mąż okupuje komputer. Zresztą często jestem dętka tak czy siak wieczorami. A będzie gorzej czekam niecierpliwie na czas wiosenno ogrodowy i możliwość pobuszowania na rabatach, bo się mega stęskniłam. Póki dzieci chodzą do placówek, to byłaby szansa na jakiekolwiek prace za dnia.
W lipcu mamy powitać nowego członka rodziny, więc hoho się porobiłoooo

pozdrawiam Was gorąco!

O kurcze Kasia, ale fajnie, to Ty chcesz jeszcze działać?? No w sumie jak jest wszystko ok to można po trochu... ja nie miałam tej przyjemności a nawet zakaz kategoryczny :/
Ale jestem na finiszu więc liczę że sobie odbiję z wiosną
Trzymaj się kochana i dbaj o siebie!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kasia_CS 11:14, 27 lut 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448

Annak, Rench, Agatorek, Kokesz, Helen, Mary, Kasya dzięki Dziewczyny!! Na pewno będzie się działo Ale jakoś trzeba będzie towarzystwo okiełznać - jednak tak prędko się z roboczo postawioną piaskownicą nie pożegnam


Mary- mam służbowego kompa, ale na nim korzystam tylko stricte z pracowych rzeczy, nie chce żadnej prywaty na nim odpalać Ale jak przychodzą dzieci z przedszkola i żłobka, to już do momentu położenia ich spać to albo sama jestem padnięta albo do siadania przed kompem niechętna albo mąż okupuje, ale musi swoje pracowe sprawy ogarnąć.

Basiu, tak coś czułam, że u Ciebie coś na rzeczy, bo między wierszami tak zrozumiałam, ale nie chciałam pytać wprost Dbaj o siebie i trzymam kciuki za bezprolemowe dotrwanie do rozwiązania. To na kiedy masz termin? Ja czuję się całkiem nieźle poza pewnymi bólami w krzyżu, bo niestety czas spędzony przed kompem przy pracy robi swoje... ale liczę na to, że z wiosną się nieco rozruszam przy pracach ogrodowych, bo masakrycznie odczuwam brak ruchu, a przeciwskazań nie mam.

Ja trochę wyzwanie czuję, bo to dla mnie trochę niespodziewajka była i początkowo szok
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BKosimkArt 13:59, 27 lut 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Hehe to tak jak dla nas niespodzianka, szok i niedowierzanie czwarte to już nie przelewki
3 tyg mi zostały...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
April 14:38, 27 lut 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10161
No tak, dziewczyny popracowały to teraz "owoce" tego zbierać będą
Gratulacje i się nie przemęczaj, ogród poczeka i doskonale sobie poradzi sam.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies