Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 21:47, 25 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makao_J napisał(a)
Dobra kochana, może wszyscy tu już wiedzą o tym od początku ale ja wiem od teraz więc gratuluję ciąży. Oby dziecko zdrowe było i życzę szybkiego i łatwego rozwiązania. Ściskam mocno wirtualnie


Hihi, Aniu, nie chwaliłam się dość długo, dopiero chyba wiosną jakoś, więc nie jesteś jakoś specjalnie do tyłu z wieściami Bardzo dziękuję za życzenia - oby tak właśnie bylo i sama sobie życzę tego samego :*
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gosiek33 06:19, 26 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Przygody z samochodem nie zazdroszczę Dobrze, że na pomoc mogłaś liczyć

Ogród dał sobie radę.


Ślimaków też mam całe stada ale zbieram tylko bezskorupowce
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Johanka77 06:34, 26 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia_CS napisał(a)
Studium nad Louise Odier



Przyszłam popatrzeć i się podelektować...
No i nie zawiodłam się!

Księżniczko Ty różana

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
inka74 06:36, 26 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Kasia, dobrze że w całości dotarliście do domu. Nerwów współczuję, dobrze że nie zaczęłaś rodzić w tym wszystkim jeszcze. Takie sytuacje nigdy nie są miłe
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 07:17, 26 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Buziaki Kasiu, byłaś dzielna, ja bym na Twoim miejscu na pewno zaczęła panikować.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Mary 12:34, 26 cze 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3517
Jak się ma u Ciebie carex buchananii, Kasiu?

U mnie w tym roku jakaś katastrofa. Musiałam większość wyrzucić, bo nie ryszyły po zimie.
Część była rozsadzana w lecie, więc to się da zrozumieć. Ale padły też kępy rosnące bez ruszania ze 2 czy 3 lata.
Tylko kilka ma kłoski i nawet te są żywe tylko częściowo. Muszę wyciągnąć i usunąć to co jest martwe.

Zastanawiam się czy to zima była jakaś inna?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kasia_CS 07:15, 27 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
O masz, ale się Wam przygoda trafiła! Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło.
A ogród Ci urósł bardzo .


Z roku na rok robi się bujniejszy, co tylko mi pokazuje konieczność zmian


Gosiek33 napisał(a)
Przygody z samochodem nie zazdroszczę Dobrze, że na pomoc mogłaś liczyć

Ogród dał sobie radę.

Ślimaków też mam całe stada ale zbieram tylko bezskorupowce

Taaaak, laweta z ubezpieczenia tylko do 75km była w pakiecie, więc nie dość, że byśmy się nie zmieścili wszyscy (do 3 os może nią jechać), to jeszcze koszty... Na rodziców możemy liczyć w każdej sytuacja - nieoceniona pomoc!

W czasie urlopu parę niewypałów się pojawiło, ale mam nadzieję, że rośliny się zregenerują,

Johanka77 napisał(a)


Przyszłam popatrzeć i się podelektować...
No i nie zawiodłam się!

Księżniczko Ty różana

Haha, nie przesadzajmy Dziękuję!

inka74 napisał(a)
Kasia, dobrze że w całości dotarliście do domu. Nerwów współczuję, dobrze że nie zaczęłaś rodzić w tym wszystkim jeszcze. Takie sytuacje nigdy nie są miłe

Na szczęście mój stres nie był na jakimś wysokim poziomie, bo zatrzymaliśmy się w wyjątkowo dla nas dogodnym miejscu, dzieci się nie nudziły i nie marudziły - jeszcze miały atrakcje w postaci czołgu, wozu opancerzonego i bunkra

jolanka napisał(a)
Buziaki Kasiu, byłaś dzielna, ja bym na Twoim miejscu na pewno zaczęła panikować.

Ja bym zaczęła, gdyby zawisły nad nami takie chmury jak ostatnio wstawiałaś, ale było ciepło, miło i bez deszczu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 07:17, 27 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mary napisał(a)
Jak się ma u Ciebie carex buchananii, Kasiu?

U mnie w tym roku jakaś katastrofa. Musiałam większość wyrzucić, bo nie ryszyły po zimie.
Część była rozsadzana w lecie, więc to się da zrozumieć. Ale padły też kępy rosnące bez ruszania ze 2 czy 3 lata.
Tylko kilka ma kłoski i nawet te są żywe tylko częściowo. Muszę wyciągnąć i usunąć to co jest martwe.

Zastanawiam się czy to zima była jakaś inna?


No właśnie dziwna sprawa - też wiele kęp mi albo padło częściowo albo wypadło w ogóle! też byłam zaskoczona - ja swoich w zeszłym rku nawet nie tknęłam, więc to były same egzemplarze rosnące w tych miejscach odkąd je dostałam od Ciebie...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 07:25, 27 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Domownicy słodko śpią, a ja się wzięłam za podpisywanie fotek i od razu wstawię Bo wczoraj napstrykałam trochę tego towaru - niestety mimo nagimnastykowania się z aparatem, to nie da się ukryć, że róże po upałach i deszczach bez większej opieki nie wyglądają zbyt świeżo i pięknie.. zresztą nie miałam możliwości sfotografować ich w ich najlepszej fazie - pojechałam po całości, poza kilkoma niechlubnymi wyjątkami, których nawet mi się cyknąć nie chciało...

Zaczniemy od szerszych kadrów, a potem różane portrety


Szersza perspektywa na New dawn - pięknie obsypana, ale poprzypalana słońcem i stłamszona deszczem..

Po lewej Laguna z prawej Jasmina

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 07:26, 27 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Złej tanecznicy rąbek przeszkadza, tak i mnie coś focenie wczoraj nie szło - ani światło udane ani kadrów nie mogłam jakichś ładnych ogarnąć... ale jak już porobiłam, to jadę z koksem



____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies