Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 09:05, 25 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
galgAsia napisał(a)
Alexandra dopiero w tym roku "zesztywniała" Więc bądź dobrej myśli A piękna jest obłędnie


Z wyglądu i zapachu kwiatów to w sumie moja ulubiona róża, więc trzymam za nią kciuki

inka74 napisał(a)
U mnie Aleksandra trzeci sezon wiotka, nie mam do niej cierpliwości. Jeszcze teraz słabo po zimie odbiła a i deszcz ją położył i połamał. Same straty.

Zdjęcia ci bardzo klimatyczne wyszły.

Buuu, szkoda.. ja dziś się dowiem w sumie jak zrobię kolejny obchód za dnia, jakie są straty.. na razie bardzo nie podoba mi się nowa, tak pięknie zapączkowana Amica, ktora straciła większość pąków, bo zżółkły i zaczęły odpadać..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasya 09:28, 25 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42847
Urlop pewnie udany ale nie ma to jak w domu
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasia_CS 10:07, 25 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasya napisał(a)
Urlop pewnie udany ale nie ma to jak w domu

Urlop bardzo fajnie wyszedł, dzieci zadowolone, pogoda dopisała, ja dałam radę w miarę sporo chodzić, więc same sukcesy poza powrotem do domu

Ale skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie myślałam o ogrodzie uwagi dnia, jak radzą sobie rośliny, czy wszystko przekwitło itd..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Makao_J 16:24, 25 cze 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Wow, ale romantyczne widoki. Ślicznie wygląda tarasik z tymi firanami.

Fajnie, że udało Wam się dojechać do domu. Oby takich przygód było jak najmniej a najlepiej wcale.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
tulucy 16:34, 25 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12914
Mnie zastrajkował akumulator w drodze na urlop, jechałam do dzieci na Mazury, były tam z dziadkami. Jak się musiałam zatrzymać, to zgasiłam silnik. I koniec, do widzenia. Miałam kable, policjanci mnie podłączyli do swojego akumulatora, odpaliłam i pojechałam. Ale bez prądu praktycznie, wycieraczki słabo, światła słabo.... Dobrze, że bocznymi jechałam raczej. A na polanie tata naprawiał. Na tymczasem. Trzeba było akumulator wymienić.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 20:46, 25 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makao_J napisał(a)
Wow, ale romantyczne widoki. Ślicznie wygląda tarasik z tymi firanami.

Fajnie, że udało Wam się dojechać do domu. Oby takich przygód było jak najmniej a najlepiej wcale.


Dziękuję
Aniu, na szczęście dobrze się skończyło, bo prawie 200km na holu byłoby masakrą z dwójką dzieci, rowerami na dachu i ja obecnie w 9 miesiącu ciąży no, ale usterka do pilnej naprawy, bo nie da się praktycznie korzystać z samochodu na żadnej trasie przekraczającej kilkanaście km..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:53, 25 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Mnie zastrajkował akumulator w drodze na urlop, jechałam do dzieci na Mazury, były tam z dziadkami. Jak się musiałam zatrzymać, to zgasiłam silnik. I koniec, do widzenia. Miałam kable, policjanci mnie podłączyli do swojego akumulatora, odpaliłam i pojechałam. Ale bez prądu praktycznie, wycieraczki słabo, światła słabo.... Dobrze, że bocznymi jechałam raczej. A na polanie tata naprawiał. Na tymczasem. Trzeba było akumulator wymienić.


Tu na szczęście Aku działał, tylko alternator nawalił i nie ładował akumulatora. Na szczęście starczyło energii na dojazd do domu z akumulatora teścia, ale też już resztką sił żadna sytuacja tego typu nie jest fajną sprawą - w czasie wakacji zwłaszcza...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:56, 25 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A ja w ogródku trochę pochodziłam, pousuwalam trochę lisci tulipanów (wkurzam się tylko, bo mimo, że pozasychane łodygi to się razem z cebulkami wyciągają niektóre), nazbierałam milion ślimaków, ale końca tej roboty to nie widać...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Makao_J 21:01, 25 cze 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Dobra kochana, może wszyscy tu już wiedzą o tym od początku ale ja wiem od teraz więc gratuluję ciąży. Oby dziecko zdrowe było i życzę szybkiego i łatwego rozwiązania. Ściskam mocno wirtualnie
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
mrokasia 21:06, 25 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18371
O masz, ale się Wam przygoda trafiła! Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło.
A ogród Ci urósł bardzo .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies