Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Makusia 08:54, 06 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692


Plus str 580

To dla Mirki
Ale gdyby ktoś był chętny na trzcinnika, to się podzielę, bo mam go naprawdę dużo

Gdyby ktoś chciał też miskanta giganta, też posiadam w gigantycznym nadmiarze i chętnie oddam w dobre łapki


____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
roma2 14:34, 06 kwi 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Tak względem ulubionych wątków. Taż pisałam, że jestem na bieżąco. U Ciebie to nie kłopot (nie wymawiając, jesteś i tak lepsza niż ja). Tę wielką trawę bym przygarnęła i trzcinniki też, ale jak pomyślę o przesyłce, to wracam na ziemię i chyba lepiej bardziej stacjonarnie. PS. zdjęcia zięcia który miał być bratem moim (zięć z pieskiem, bo o piesa chodzi przeca), zapodam jak odzyskam panowanie nad laptopem. Chyba się starzeję Makusiu moja kochana, bo touchpad mi nie leży, a mysza nie wiedzieć czemu zepsuła się. Czuję się jak na ruletce (na szczęście nie rosyjskiej). Aaa, płuca ok, mimo moich poczynań wbrew nim. Za to planuję zakup wachlarza! Taaak tak!
____________________
Komendówka
Monka 16:53, 06 kwi 2018


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Marta a jaki to trzcinnik ? jaka odmiana ? bo może się uśmiechnę
____________________
Monika ogród i co dalej
Johanka77 20:40, 06 kwi 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
roma2 napisał(a)
Chyba się starzeję Makusiu moja kochana, bo touchpad mi nie leży, a mysza nie wiedzieć czemu zepsuła się. Czuję się jak na ruletce (na szczęście nie rosyjskiej). Aaa, płuca ok, mimo moich poczynań wbrew nim. Za to planuję zakup wachlarza! Taaak tak!


Hahahaha!!!
Uważaj żeby nałóg płucny dziury w wachlarzu nie poczynił
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 20:42, 06 kwi 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628

Ale gdyby ktoś był chętny na trzcinnika, to się podzielę, bo mam go naprawdę dużo

Gdyby ktoś chciał też miskanta giganta, też posiadam w gigantycznym nadmiarze i chętnie oddam w dobre łapki




No ja ma jednego tego giganta.
Na razie jeszcze łagodny jak baranek
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Makusia 22:10, 06 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Akcja trzcinnik zakończona. Zebrałam 3 chętne plus trzymam dla Romy-wysylam wszystkie, więc Romciu dawaj adres na priv

Akcja miskant gigant jeszcze w toku. Mam jedną chętna i Romciu.
Jeszcze dwie osóbki może?....

Płuca po 3miesiecznej przerwie jednak zapragnęły wentylacji....
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
natka098 22:56, 06 kwi 2018


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
ho ho jakie u rozdawnictwo poszło Ja jestem zachłanna i nikomu nic nie dam A tak serio to jakoś moje rośliny nie zbyt chętne do podziału, słabo się rozrastają.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Makusia 16:51, 07 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692


____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 16:53, 07 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692


____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 16:54, 07 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
A zatem. Koslawe linie, które koślawe nie będą próbują wyznaczyć linie przyszłych rabat oraz ścieżkę po środku. Co myślicie?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies