Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

hania 18:52, 18 wrz 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
dobre!
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Joanka 19:03, 18 wrz 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 19:35, 18 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 19:37, 18 wrz 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
anula_wn napisał(a)
Ana, ja Cię doskonale rozumiem !! mam to samo, bo wszystkim się wydaje, ze siedząc w domu nie ma się nic do roboty..... wrrrr ! ja jeszcze pracując w domu nasłucham się jak to ja mam fajnie (nie mówię, ze nie) ale przecież inne domowe prace tez robię (oprócz pracy) , spotkania z klientami wieczorne często itd itp., ale ludziom to się wydaje, ze jak sie na 8 godzin do pracy nie jedzie to nie ma się nic do roboty.... ehhh


Ja już nawet nie reaguję .... zrezygnowałam z pracy bo miałam inne priorytety ..... A niech każdy sobie myśli co chce .... nawet czasami przyznaję im rację i mam ich z głowy I tak nie mam wpływu na to co inni o mnie myślą
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
anula_wn 20:12, 18 wrz 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
moja mama mawia:
"jeszcze się taki nie urodził coby każdemu gogodził!"
ot co
a pewien pan śpiwewał: "róbmy swoje...."
____________________
anula mój mały raj na ziemi
ell 10:11, 19 wrz 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
i dziewczyny mają rację

Ana pytałaś kiedyś u mnie w wątku o lilię. Byłam ostatnio u mnie w ogrodniczym. Mają te same lilie, a nazywają się sorbonne.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Ana 13:46, 19 wrz 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
dzięki, już mi lepiej, dołek powoli przechodzi - no nie mam czasu na głupoty i tyle!

Ogród nadal zaniedbuję, muszę przyznać, ale w tym tygodniu coś muszę ruszyć, to już ostatni dzwonek!! Teraz idę malowac moje "nowe" świeczniki i ramy - kolejny udany wypad na klamoty
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Matka 13:54, 19 wrz 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ana, jak humorek?poprawił się?jak nie to dawaj na herbatkę do mnie!właśnie wróciłam z pracy(ja też Kura Domowa ale przez wielkie"K")haha...jakbym mogłą to bym z miłą chęcią nią została!a co!!!!ogród bym dopieściłą i prasowanko na bieżąco robiła!!!


oj zaczynam rymować-niedobrzeidę po maluchy do przedszkola!a jak u Was w nowym przedszkolu?ok?
____________________
U Matki
Ana 21:28, 19 wrz 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Bogda napisał(a)
Ana, jak humorek?poprawił się?jak nie to dawaj na herbatkę do mnie!właśnie wróciłam z pracy(ja też Kura Domowa ale przez wielkie"K")haha...jakbym mogłą to bym z miłą chęcią nią została!a co!!!!ogród bym dopieściłą i prasowanko na bieżąco robiła!!!


oj zaczynam rymować-niedobrzeidę po maluchy do przedszkola!a jak u Was w nowym przedszkolu?ok?


Humorek już zdecydowanie lpiej - no czasem zdarzy się dołek, ale jak mówię - nie mam na to za wiele czasu
wpadnę na herbatkę na pewno - w końcu się uda
W przedszkolu super, Młoda zachwycona i już nawet nie chce, żebym ją na salę prowadziła tylko przelotem daje buziaka i leci sama z szatni Jej wychowawczyni była moja wychowawczynią w przedszkolu, więc Matusia jest rozpieszczana do granic możliwości
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Neska 21:43, 19 wrz 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Ana napisał(a)

Ana, jak humorek?poprawił się?jak nie to dawaj na herbatkę do mnie!właśnie wróciłam z pracy(ja też Kura Domowa ale przez wielkie"K")haha...jakbym mogłą to bym z miłą chęcią nią została!a co!!!!ogród bym dopieściłą i prasowanko na bieżąco robiła!!!


oj zaczynam rymować-niedobrzeidę po maluchy do przedszkola!a jak u Was w nowym przedszkolu?ok?


Humorek już zdecydowanie lpiej - no czasem zdarzy się dołek, ale jak mówię - nie mam na to za wiele czasu
wpadnę na herbatkę na pewno - w końcu się uda
W przedszkolu super, Młoda zachwycona i już nawet nie chce, żebym ją na salę prowadziła tylko przelotem daje buziaka i leci sama z szatni Jej wychowawczyni była moja wychowawczynią w przedszkolu, więc Matusia jest rozpieszczana do granic możliwości


A ja spotykam się z moją wychowawczynią z przedszkola w pracy.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies