Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Ana 17:32, 24 wrz 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Lena napisał(a)

Piękny ten zakątek,kule perfekcyjne i tylko dwa gatunki nasadzeń..rewelacja!!!


Docelowo 3 gatunki - po kratce wnikliwy obserwator zauważy małe pnące się dzielnie powojniki

Ana - zblizenia nie mam, postaram się zrobic na dniach, to zwykłe deseczki i z nacięciami w kształcie V na końcach...mężowska robota

Dziś M sprząta na rabatach, wywozi gruz i ziemię, grabi...w poniedziałek sypiemy drobny kamyk tam...

a to dekoracje w domu...trochę lawendy letniej (i moja szydełkowa serweta z pakowego sznurka)





I już jesiennie






____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 17:34, 24 wrz 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808








dziś doszly jeszcze wrzosowe kompozycje, ale nie mam zdjęć, bo dopiero skończyłam...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 17:44, 24 wrz 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Mam do Was pytanie

Czy ktoś z Was ma w ogrodzie głóg w formie drzewka i jarzębinę pendula?? Jak się sprawują? Bardzo śmiecą?

Ja bardzo, ale to bardzo powaznie o nich myslę - głóg na frontową rabatę, jarzębinę od strony tarasu....
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Sebek 18:43, 24 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jeeeny - ale masz dziewczyno talent - dekoracje są przepięęęęękne!!!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ana 19:23, 24 wrz 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Dzięki Sebciu Staram się...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Niage 19:44, 24 wrz 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Jakie delikatne i piękne dekoracje Zdolna dziewczyna z Ciebie, Aniu
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Kaisia 21:05, 24 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Aniu kilka dni zajęła mi wędrówka po Twoim wątku, jestem pod wielkim wrażeniem Twojej twórczości.
Bo to nic innego jak sztuka, piękne aranżacje nie tylko w ogrodzie ale i w domku.

Super rysujesz, w sumie każda wersja przedstawionej przez Ciebie rabaty z boku domu miała coś w sobie indywidualnego i znając Twoje dążenie do perfekcji to myślę, że nawet po wsadzeniu będziesz chodziła i myślała czy to na pewno to co miałaś w głowie.

Rabata przed domem jest rewelacyjna po wszystkich zmianach.

Pięknie u Ciebie, a zdjęcia cudowne.










____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Ana 22:18, 24 wrz 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Gieniu, Kasiu dziękuje

Kasiu - oj przejrzałaś mnie - troszkę czasem męczy mnie moje niezdecydowanie i cęć ciągłych zmian, no ale taka juz jestem...rabata nadal nieskończona, ale tej jesieni ja zrobie! muszę

No właśnie, pytanie do Was

Czy kwitnacą hortensję limelight i miskanta mogę teraz przesadzać?? Nie zaszkodzę im? I co myslicie o wsadzeniu na początku rabaty klonu palmowego??



tylko nie wiem co to za "jeden" i jak duży urośnie...

moze Wy wiecie jaka to odmiana?

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Sebek 22:24, 24 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nie wiem


Przesadzaj
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kaisia 22:43, 24 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Aniu ten klon palmowy to może być odmiana butterfly.
Co do przesadzania to myślę ze Hortensję bez problemu jednak przesadzanie miskantów zalecane jest wiosną, chociaż ja jednego przesadziłam tydzień temu z przymusu codziennie go podlewam i nic mu jeszcze nie jest. Jak się jednak zdecydujesz wykop z dużą bryłą ziemi i nie rozdzielaj na mniejsze takie czynności to wiosną.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies