Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Sabinka 14:22, 03 paź 2011

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
jeszcze raz dziekuje anulka i licze na pomoc
____________________
Ogród u Mayi
Ana 14:25, 03 paź 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Kaisia napisał(a)


Aniu, a na rabacie widziała bym małe zielone kulki, najtaniej wyjdzie danika widziałam teraz jej żółtą wersję, jak sprawdzę nazwę podam Tobie, ja bym widziała ją w większej ilości tak nierównomiernie rozłożoną, a kostrzewę bardziej z przodu w żwirku, ale to taka moja wizja na szybko


Kasiu, mam jeszcze chyba 4 czy 5 bukszpanów (tych co są na obwódkach), które mogę podciąć na wiosnę w kuleczki...tylko nie bardzo chcę już przesadzać to co posadziłam A co sądzisz o Morning Ligt i Jeżówce tam po prawej w tle?
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Kaisia 14:42, 03 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Aniu Morning Light to piękny miskant i nie za duży, dałabym co najmniej 3 sztuki albo i więcej tam po prawej do samego końca, ale same trawy wiosną są nieciekawe, wierz mi wiem co mówię mam ich sporo u mnie najczęściej krokusy razem z tulipanami, teraz wiedząc to wszystko dosadzam jeszcze zimozielone i wyobrażam sobie rabatę w zimie bo przecież to jest długi okres i nie zawsze śnieg przykryje.
Brakuje mi coś żółtego dla kontrastu może dlatego pomyślałam o tujce Danica tej żółtej.
Chociaż jak będzie żwirek to rozjaśni to miejsce

Miskant Variegatus też dobry pomysł ale wtedy inne rośliny muszą być większe bo ten miskant jest wielki i często lubi się pokładać pod swoim ciężarem.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Sabinka 18:35, 03 paź 2011

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Aneczko, jakim programikiem robilas ten projekt w ktorym zrobilas taras?

Dziekuje
____________________
Ogród u Mayi
Ana 18:37, 03 paź 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Sabinka napisał(a)
Aneczko, jakim programikiem robilas ten projekt w ktorym zrobilas taras?

Dziekuje


Google Sketch Up
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Gardenarium 17:46, 04 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ana napisał(a)





Trzeba klinem wachlarzem wciąć żółta żurawkę od tej co jest w stronę prawą do kamyczków.
7 sztuk. I żwirek nasypać. Na lewo od modrzewia dwie takie same trawy jeszcze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ana 21:24, 04 paź 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Danusiu, a tam dalej, z prawej strony rabaty??

A zamiast 2 silberspinner'ów mogę dać 2 x morning light? Tam między żurawkami a klonem ma jeszcze być kamień no i placyk na krokusy - dawać na to miejsce żurawki żółte? (mam 3 szt z przodu electric lime, które ie dają rady ze słońcem do południa, to mogę je tam przesadzić)
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
monteverde 22:08, 04 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ana coraz piękniejszy ogród, tyle szafirków, czy to różne odmiany, czy jedna, a w ogóle to zmykaj do łóżka do końca października daleko
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ana 22:36, 04 paź 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Aniu - szafirki jednej odmiany - tylko klasyczne ciemnoniebieskie - takie lubię najbardziej
zmykam właśnie, bo zawsze przy antybiotyku źle sypiam i żołądek się buntuje - muszę jakoś dobrnąć do niedzieli
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
monteverde 22:40, 04 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
dobranoc
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies