Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

popcorn 09:24, 21 paź 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Myślałam ze ktoś mądry podpowie co z tym obornikiem,. bo ja chętnie tez bym obłożyła róże żeby kwitły w przyszłym roku... bo akurat worek dostałam od pana od szamba
Chyba go po prostu M. przekopie w warzywniku...
pozdrawiam i czekam na fotki tych róż pięknie będzie!!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Patasia 09:29, 21 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
Witaj Ana.Powstaje u Ciebie cudowny ogród.Wszystkie roślinki ,starannie przemyślane.Twój wymarzony ogród-kiedyś go będziesz miała? -Ty już go masz !!! To ja powinnam tak napisać -i nazwać swój wątek.Jestem pod wrażeniem Twojego ogrodu,Twoich ozdóbek-własnoręcznie wykonanych-mistrzostwo świata-wszystko tak czyściutko,estetycznie wykonane-musisz mieć anielska cierpliwość.Piękny ogród -kiedyś może i ja będę taki miała.Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Ana 12:44, 21 paź 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Patasia - dzięki ale jeszcze trochę pracy przede mną i mężem jednak jest Może takie wrażenie bo nie pokazuję całosci
Karolina - no ja też nadal nie wiem co z tym obornikiem...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
ana_art 12:53, 21 paź 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
z obornikiem, jakiś czas temu pisałam że znalazlam taki obornik granulowany i czy dawać go teraz pod rośliny, Danusia pisała że nie, ponieważ są tam azotany (?chyba nie pokręciłam) i niekoniecznie dobre byłoby to teraz dla roślin na zimę... Więć jeśli obornik to chyba do przygotowania rabat na wiosnę, np warzywnych...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
hanka_andrus 12:54, 21 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziewczyny,obornik pod róże można dać,ale dopiero jak ziemia zamarznie.Wtedy on spełni rolę ocieplająca.A na wiosnę przykopać.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ana_art 12:57, 21 paź 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a no proszę, dzięki Haniu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ana 13:04, 21 paź 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Haniu ale ten granulowany podziała tak samo jak zwykły??
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
hanka_andrus 13:32, 21 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Najlepszy byłby słomiasty.Te granulki mi jakoś nie pasują,wolę już taki sypki suchy.granulki zostawcie do wiosny.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
noemi 22:57, 29 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Cześć Ana, jeszcze nie miałam okazji się przywitać u Ciebie Znam Twój wątek od początku i jestem pod dużym wrażeniem Bardzo ładnie u Ciebie Czekam bardzo na Twoją rabatę "hortensjową" wzdłuż domu...
p.s. Chciałam Ci powiedzieć, że dzisiaj upiekłam biszkopt rzucany na podłogę, wyrósł super i nie opadł ... jeszcze jutro krem , polewa i gotowe Bardzo fajny przepis
Gratuluje bloga
pozdrawiam

Magda.
____________________
ogród magdalenka
Krys 22:36, 26 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Witaj Ania.Jestem tu od niedawna na forum.. Dzisiaj właśnie skoczyłam czytać Twój watek.Rewelacyjnie sobie poradziłaś z ogrodem.Każda roślinka przemyślana.Jestem pod dużym wrażeniem ogromu pracy,wiedzy i umiejętności.Gratuluje.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies