Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak feniks z popiołów

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak feniks z popiołów

wiklasia 22:28, 05 kwi 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Pragmatyzm wygrał, zawartość portfela została w mniejszym stopniu uszczuplona niż się zapowiadało, za to na ochy i achy będę musiała poczekać.
No więc ....
graba dziś kupiłam

Powzdychałam do dorodnych okazów za 270 pe-el-enów - cudne były, wielgachne.
Ale tak sobie stoję pod nimi i dumam i połączenia międzysynaptyczne się grzeją od tego myślenia:
jak ja takiego bykola upakuję do mojego samochodziku?
kurczaki, dół trzeba będzie wielgachny wykopać (już mi się nie chce),
a jak się nie przyjmie (bo wiadomo, że starszyzna zawsze bardziej wybredna jest)? - to płacz i żałość będzie wielka...
Przeszłam ciut dalej - a tam mikruski za 75 pln.
Ale wiecie jak to jest - tam takie cudo na kiju przed chwilą mi się objawiło, a tu to jakaś drobnica.
Wzięłam na wstrzymanie.
To wstrzymanie to tyle trwało co dojazd do konkurencji (minuta i trzydzieści sekund).
Wchodzę między drzewa i patrzę, a tam czeka na mnie mój grab fastigiata.
Prawie mojego wzrostu, urody przyzwoitej, szczuplejszy ode mnie, łysy (znaczy się bez liści jeszcze, ale w pączkach)- czy ja wam mówiłam, że słabość mam do łysych?
Białą chusteczkę już miałam na niego zarzucać z okrzykiem "mój ci on", ale okazało się to zbyteczne, wystarczyło dwa papierki z nominałem 20 przekazać pani sprzedającej i sprawa została załatwiona.

I derenie mam - sztuk trzy
I brunnery ...
i pomysł na rabatkę.
I ....
i już się skończyłam chwalić.


____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Gosialuk 22:51, 05 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Łysi ponoć seksowni są.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anbu 06:16, 06 kwi 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
He he świetne Wiklasiu ale rozumiem, że przy zakupach emocyje nami przeróżne targają
____________________
Ania Ogród Ani :)
Johanka77 07:21, 06 kwi 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Fajnie! Niestety u mnie takich nie było i mam dwa burżujskie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magleska 08:02, 06 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18484
Gratuluję łysego chudego przystojniaka na pewno szybciutko u Ciebie masy nabierze koniecznie pokaż nową rabatkę ,jak posadzisz wszystkie nowe nabytki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 08:26, 06 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
O mamo, włączyłam Twój wątek i czytam o łysych (apropos nie lubię, mój małżonek ma bujną zakręcona czuprynę) a tu o grana chodzi. Pokazuj tego jegomościa
____________________
Kasia_CS 12:21, 06 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Usmiałam się opisu zakupów fajnego chłopaka wybrałaś
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
wiklasia 19:01, 06 kwi 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
jedni dostają gazetki promocyjne z L-A, LM-a, Casto, a ja dostałam dziś sms-a od mojego dostawcy obornika końskiego (nie żeby sam koń sms-ował - taki zdolny to on nie jest, ale właścicielka to już tak), że jest promocja wiosenna i szósty worek gratis .
Koń by się uśmiał, bo takiej propozycji się nie odmawia.



____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Gruszka_na_w... 20:46, 06 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
Uśmiałam się jak koń, z tej promocji.
Za swoje graby na przedpłocie płaciłam 35 zeta dwa lata temu. Miały w porywach 1,3m, a chude były jak jeden patyk i 5 gałązek 10 cm na krzyż. Teraz mają ze 3 metry, kształtują masę przyzwoicie.
Z Twoich też takie byczki za moment będą.
Edit: Zostawiam wyrazy uznania nad rękodziełem Twym. Wielce miłe dla oka jest.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
wiklasia 12:11, 07 kwi 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
powody do małych wiosennych zachwyceń

____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies