Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak feniks z popiołów

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak feniks z popiołów

Joann 18:13, 10 kwi 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Wiklasiu, miło Cię widziec! Alleluja!
____________________
Joanna Ogród długi
LIDKA 20:54, 10 kwi 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7050
Opowiadaj co robiłaś jak Cię tu nie było.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
wiklasia 21:00, 08 maj 2023


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Próbuję się pogodzić z myślą, że nie zobaczę jak rabatki, które tworzyłam - dojrzewają.
Poważne zawirowania w moim życiu będą skutkowały tym, że przyjdzie mi opuścić dotychczasowe miejsce.
Sądy na razie nierychliwe, więc póki co, staram się dopieszczać rośliny, bo mój przyszły eksmąż pewnie pozostawi wszystko odłogiem...
Tak, że optymizmem to u mnie zdecydowanie nie wieje...

A sam ogród trochę zdewastowany. Syn odkrył w sobie ciągoty do kolarstwa grawitacyjnego i dostał od swojego taty pozwolenie na przekopanie trawnika i budowanie nasypów i innych konstrukcji i najazdów do wykonywania skoków.
A im więcej tego i bardziej zdewastowany ogród - tym lepiej według przyszłego eks - by rzeczoznawca brońboże nie wycenił zbyt wysoko wartości ogrodu ....

Tak,że ten tego .... taka tam rzeczywistość okołorozwodowa
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Gruszka_na_w... 21:21, 08 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
wiklasia napisał(a)
Próbuję się pogodzić z myślą, że nie zobaczę jak rabatki, które tworzyłam - dojrzewają.
Poważne zawirowania w moim życiu będą skutkowały tym, że przyjdzie mi opuścić dotychczasowe miejsce.
Sądy na razie nierychliwe, więc póki co, staram się dopieszczać rośliny, bo mój przyszły eksmąż pewnie pozostawi wszystko odłogiem...
Tak, że optymizmem to u mnie zdecydowanie nie wieje...

A sam ogród trochę zdewastowany. Syn odkrył w sobie ciągoty do kolarstwa grawitacyjnego i dostał od swojego taty pozwolenie na przekopanie trawnika i budowanie nasypów i innych konstrukcji i najazdów do wykonywania skoków.
A im więcej tego i bardziej zdewastowany ogród - tym lepiej według przyszłego eks - by rzeczoznawca brońboże nie wycenił zbyt wysoko wartości ogrodu ....

Tak,że ten tego .... taka tam rzeczywistość okołorozwodowa


Ojejku! Czy te kłody losu nie mogłyby się ścielić w innych rejonach świata.
Współczuję Wiklasiu, choć to moje współczucie o kant rozbić. Tak bardzo mi żal.
Te rozpady związków w tym sezonie niczym tornado przelatują przez forum. Ehhh...
Może, tak jak TuLucy, znajdziesz jakiś potrzebujący serca kawałek ogrodu.
Ściskam gorąco!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:36, 08 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
Wiklasiu, ja też ściskam. Wierzę, że swoją mądrością życiową przetrwasz i pokonasz wszystkie zawirowania
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gosialuk 17:58, 09 maj 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Czego i ja z całego serca życzę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Magleska 21:26, 09 maj 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Wiklasiu ściskam mocno ,nie wiem co mądrego napisać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
LIDKA 22:28, 09 maj 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7050
O jaaaaa.

Życzę Ci byś znalazła spokój po wszystkim. I wiedz że czasem to co jest brzydkim końcem jednej historii może okazać się początkiem nowej i piękniejszej historii.

Wiklasiu jesteś silną kobietą. Przetrwasz.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Helen 21:12, 10 maj 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Lidka, ogromna mądrość w tym co piszesz

____________________
Helen - Hortensjowo
Mary 21:55, 10 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Wiklasiu, trzymaj się.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies