Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

sylwik69 09:53, 05 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
roma2 napisał(a)
Szczęśliwa kobieto . Napisałam na pw gdzie kupiłam. Bezproblemowo i szybko. Pan przez telefon miły

Edit: Tylko tachać z kurierem musiałam na 2 pietro 50 kg i za jakiś czas znów 50. Po dwóch tygodniach od tachania w górę, tachałam z sąsiadem w dół.


Dziękuje serdecznie.Pan obecnie jest na urlopie i widzę że ma worki po 25 kg,to fajnie!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 10:20, 05 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Dziękuje dziewczyny!U mnie od paru dni jesiennie i pada.Rano już babie lato i dzień krótszy a ja jeszcze przed urlopem!Masakra,nie chcę jeszcze jesieni! W tej chwili jest tak mokro,że nie chce się w ziemi grzebać..
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
asiak 10:31, 05 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Sylwia, u mnie też ziemia mokra. Bardzo nie lubię takiej mokrej ziemi
Dzień rzeczywiście coraz krótszy. Bywałam na działce nawet do 21:30 a teraz przed 21 się zbieram
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Basilikum 10:33, 05 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a u nas juz w sprzedazy jesienne olekcje kwiatow brrr ja chce jeszcze lata z 3 miesiace
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
roma2 20:53, 05 sie 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Nie mam recepty niestety na energię do działania. Jakbym miała, to tam u mnie już byłoby na gotowo. Robię dokładnie, co wszyscy na Ogrodowisku i Ty też. Kocham swój kawałek ziemi i chcę mieć po prostu ładnie. Sił czasem brakuje, ale gdy już zawlokę odwłok i przygnę się do ziemi, to - samo działa i działam
____________________
Komendówka
sylwik69 21:43, 05 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
roma2 napisał(a)
Nie mam recepty niestety na energię do działania. Jakbym miała, to tam u mnie już byłoby na gotowo. Robię dokładnie, co wszyscy na Ogrodowisku i Ty też. Kocham swój kawałek ziemi i chcę mieć po prostu ładnie. Sił czasem brakuje, ale gdy już zawlokę odwłok i przygnę się do ziemi, to - samo działa i działam



Nam też się zachciało na jesień życia mieć coś swojego,kawałek ziemi na której nikt nie mówi,że tu nie wolno parkować,nie wypada jeść śniadania w piżamie,domek już stoi okupiony wieloma wyrzeczeniami,ogród się tworzy na tyle ile jest sił,czasu i środków,ale wszystko nawet najmniejsze rzeczy cieszą.Działamy oboje,bo już odwrotu nie ma.Chcemy poczuć się u siebie!i tego życzę wszystkim,którzy tworzą,zakładają,rysują,planują swoje ogrody.Miłego wekendu
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Johanka77 22:10, 05 sie 2016


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Jestem i ja! No widzę, że Ty masz juz trochę gotowców! Ładne te Twoje rabaty!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sylwik69 09:38, 06 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Asia rabaty to za duże słowo,coś tam zaczyna kiełkować w głowie...
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
ANNA1976 08:59, 07 sie 2016


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 423
Witaj Sylwio, przychodzę z rewizytą.
Przeczytałam cały wątek i widzę że masz najlepszych doradców na tym forum słuchaj porad a napewno stwożysz piękny ogród
Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Ogród pod sosnami
sylwik69 15:07, 07 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Byłam dziś na giełdzie,kupiłam białe jeżówki na które polowałam,rozplenice i red barony.Na drugi rok będą już do rozmnożenia.Ceny przyzwoite,choć niestety niektóre duzo droższe od spotykanych w szkółkach
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies