Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Zana 21:20, 11 sie 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dobry wieczór Kobieto Szczęśliwa. Bardzo lubię śledzić jak powstają ogrody, Twój awatarek zachęcił mnie do zajrzenia i będę podglądać Twoje poczynania, jeśli pozwolisz
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
asiak 22:04, 11 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Coraz ładniej u Ciebie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
mst 14:33, 12 sie 2016


Dołączył: 07 wrz 2015
Posty: 84
Witaj Sylwia!wpadam z rewizytą,widze ze jestesmy na podobnym etapie ja nadal przesadzam i dosadzam i ciagle mi mało,powodzenia!pozdrawiam.
____________________
Magda-wszystko od zera
sylwik69 14:46, 12 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
asiak napisał(a)
Coraz ładniej u Ciebie


Cieszę się że coś widać!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Zana 14:50, 12 sie 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Sylwia odpiszę szybko u Ciebie na wpis u mnie. Na razie jestem w totalnym przedurlopowym niedoczasie, więc nie mogę się zaangażować. Ale z pewnością postaram się coś tam doradzić w miarę moich (też skromnych jeszcze) umiejętności. Pozdrawiam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sylwik69 15:04, 12 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
mst napisał(a)
Witaj Sylwia!wpadam z rewizytą,widze ze jestesmy na podobnym etapie ja nadal przesadzam i dosadzam i ciagle mi mało,powodzenia!pozdrawiam.


Pozdrawiam i również życze powodzenia!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 15:14, 12 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Zana napisał(a)
Sylwia odpiszę szybko u Ciebie na wpis u mnie. Na razie jestem w totalnym przedurlopowym niedoczasie, więc nie mogę się zaangażować. Ale z pewnością postaram się coś tam doradzić w miarę moich (też skromnych jeszcze) umiejętności. Pozdrawiam

Rozumiem,milego wypoczynku!no tak i szczęśliwa kobieta znów zostaje sama z pełną glową pytań i wątpliwości
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BasiaLT 11:52, 16 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Witaj Sylwio zupełnie przypadkiem trafiłam na twój wątek z "Działeczki Asi" bo zobaczyłam twoje miejsce zamieszkania. Mało tu osób z lubuskiego, niestety. Swojego czasu dosyć często jeździłam do Zwierzyna służbowo.
A wracając do tworzenia ogrodu.... Takie młode ogrody jak nasze to zawsze sinusida nastrojów. Człowiek chciałby wszystko od razu i tak pięknie jak u Danusi, a to się tak nie da. Cytując właśnie Danusię - ogród jest dla cierpliwych i pracowitych. Na początku też latałam jak kot z pęcherzem i sadziłam wszystko gdzie popadnie, a krytyka to tak niekoniecznie była mile widziana. Teraz po dwóch latach widzę swoje błędy i sama się zastanawiam gdzie ja miałam oczy... chyba czas na okulary i to raczej od razu progresywne No ale na szczęście rośliny, a zwłaszcza byliny zawsze można przesadzić. Nie czuj się dotknięta uwagami innych, bo to wynika z ich dobrej woli i doświadczeń. Po co uczyć się na własnych błędach jak lepiej na cudzych Pozdrawiam serdecznie i będę zaglądać
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BKosimkArt 21:05, 16 sie 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwik69 napisał(a)
Basiu trawy są od strony podjazdu do garażu,taras jest po lewej stronie zdjęcia i bardziej mi zależy na widoku od strony tarasu.Przy krawężniku jest też zaprawa cementowa i trawie będzie łatwiej.Długo się zastanawiałam jak to posadzić,zawsze można coś zmienić.Czekam na Wasze opinie


ale tu gdzie ta trawa będziesz jeszcze sadzić?? to będą musiały być niskie rośliny żeby coś było widać z tarasu.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Elka 22:56, 16 sie 2016


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Witam sie i ja i goraco kibicuje.
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies