Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Mariposa 21:17, 24 lip 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Nie przeszkadzam w odpoczywaniu, zajrzę wkrótce Miłego urlopowania
____________________
Ela Motylogród
sylwik69 12:47, 25 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Mariposa napisał(a)
Nie przeszkadzam w odpoczywaniu, zajrzę wkrótce Miłego urlopowania


Tak jak pisałam wcześniej,moje urlopowanie polega na zarobkowym zrywaniu ogórków,hakaniu w hektarach kapusty,buraczków,marchewki… oj ciężko w pełnym słońcu z jedną przerwą na śniadanie....
Dziś odpoczynek od pola i bardzo dobrze,bo termometr pokazuje 28 stopni! w międzyczasie znalazłam żródło obornika bydlęcego dużo taniej niż płaciłam ostatnio więc będę mogła kupić go więcej i zamówiłam 3 szt trzmielin na pniu aby wynagrodzić sobie trud "urlopowania"
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
mrokasia 13:01, 25 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18371
sylwik69 napisał(a)


Tak jak pisałam wcześniej,moje urlopowanie polega na zarobkowym zrywaniu ogórków,hakaniu w hektarach kapusty,buraczków,marchewki… oj ciężko w pełnym słońcu z jedną przerwą na śniadanie....
Dziś odpoczynek od pola i bardzo dobrze,bo termometr pokazuje 28 stopni! w międzyczasie znalazłam żródło obornika bydlęcego dużo taniej niż płaciłam ostatnio więc będę mogła kupić go więcej i zamówiłam 3 szt trzmielin na pniu aby wynagrodzić sobie trud "urlopowania"


Podziwiam szczerze!!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sylwik69 13:26, 25 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
mrokasia napisał(a)


Podziwiam szczerze!!!!


Dzięki,ale pracuję z takimi kobietami...że ja przy nich wymiękam wyobraż sobie kobieta 65 lat po ciężkiej operacji i chemii,pali papierosy,śpiewa na polu i zasuwa 10 godzin w słońcu!!! ja mięczak jestem ... wytrzymuję 6-8 godzin
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Sonka 14:30, 25 lip 2018


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2290
Oj, ja tak spędzałam urlopy , ale to było 40 lat temu, wydawało mi się,że dzisiaj to już przeszłość, a jednak nie.Dzielna i pracowita jesteś, podziwiam.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Mariposa 20:46, 26 lip 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Aha, no tak, no to się naodpoczywasz, kobieto! Choć ja za chwilę też swój urlop spędzę, grzebiąc w ziemi Siły do urlopowania Ci życzę
____________________
Ela Motylogród
sylwik69 09:55, 27 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Sonka napisał(a)
Oj, ja tak spędzałam urlopy , ale to było 40 lat temu, wydawało mi się,że dzisiaj to już przeszłość, a jednak nie.Dzielna i pracowita jesteś, podziwiam.

Witaj w mniejszych miejscowościach takich jak moja i okoliczne,wciąż zarabia się w ten sposób.Niestety pracują tylko kobiety
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 10:16, 27 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Mariposa napisał(a)
Aha, no tak, no to się naodpoczywasz, kobieto! Choć ja za chwilę też swój urlop spędzę, grzebiąc w ziemi Siły do urlopowania Ci życzę


Mój urlop powoli się kończy jeszcze 1 dzień pracy w polu i cel osiągnięty uzbierałam niezłą sumkę

U mnie temperatura sięga 37 stopni! poplon mizerny mimo lania wody
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Kasia_CS 15:49, 27 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
sylwik69 napisał(a)


Mój urlop powoli się kończy jeszcze 1 dzień pracy w polu i cel osiągnięty uzbierałam niezłą sumkę

U mnie temperatura sięga 37 stopni! poplon mizerny mimo lania wody


Szczerze podziwiam upór i wolę walki o swoje dzięki zarobkowej pracy w polu - a to, że cel osiągnięty tym bardziej cieszy i daje satysfakcję
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
JoannaP 14:26, 05 sie 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Cześć
Przyszłam się przywitać dawno temu miałaś do mnie dużo pytań ale widzę że radzisz sobie świetnie.
Kojarzę ogród czytałam o ciężkim sprzęcie ale do swojego wątku nie zaglądałam
wstawiłam zdjęcia z wiosny tak jak chciałaś
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies