Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

antracyt 19:37, 16 lut 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11600
Czekam tylko na ostateczną datę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwik69 19:38, 16 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
kasiab napisał(a)
Hej Sylwiu jak ja żałuję że nigdy nie byłam na Gardeni chcialam w tym roku jechać i co? Mam ostre zapalenie zatok, dziewczynki zapalenie gornych drog oddechowych a Mąż zaczyna



Sylwiu masz moze nasionka stipy? Ja sie zdenerwowałam bo kupilam nasionka za miliony konet a tam uwaga 10szt (słownie DZIESIĘĆ)

Kasia bardzo mi przykro z powodu choroby wiesz,że nawet wspomniałam na tym spotkaniu o Tobie bo przecież jesteś z okolic...uwierz warto tam pojechać z wielu względów i na następny rok koniecznie musisz do nas dołączyć zawsze można się umówić i pojechać razem
Nasiona oczywiście mam jeszcze /stipa i jeżówki białe/ podaj mi adres to ci prześlę
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 19:39, 16 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
antracyt napisał(a)
Czekam tylko na ostateczną datę

Może się uda
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BasiaLT 20:10, 16 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Wyjazdu na zlot nie planowałam ale pod waszym wpływem jestem "za". Czekamy zatem na datę.
Widzę że się załapałam na fotkę podczas prezentacji mojej trzmieliny. Kurka... ten długi nos to mogłaś mi trochę poprawić w Photoschopie
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
nyna76 23:05, 16 lut 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1680
Hej, dopisuję się, żeby już nie szukać i być zawsze na bieżąco.
Pozdrawiam.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
sylwik69 17:48, 17 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
BasiaLT napisał(a)
Wyjazdu na zlot nie planowałam ale pod waszym wpływem jestem "za". Czekamy zatem na datę.
Widzę że się załapałam na fotkę podczas prezentacji mojej trzmieliny. Kurka... ten długi nos to mogłaś mi trochę poprawić w Photoschopie

Basia ja też należę do długonosych "po dziadku"....poza tym kto by zwracał uwagę na takie detale na wyjazd też się nastawiam,bo jak nie teraz to kiedy? myślę,że to fajna okazja aby tam pojechać i zobaczyć Danusiową Anglię na żywo ! może założyć taki wątek? i tam będziemy się zwoływać? co myślisz? może jeszcze ktoś się dołączy
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 17:50, 17 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
nyna76 napisał(a)
Hej, dopisuję się, żeby już nie szukać i być zawsze na bieżąco.
Pozdrawiam.

Ania super,że jesteś chętna rozpytaj o transport i koszt
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 18:10, 17 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Mimo dużego wiatru było dziś 13 stopni ciepła i troszkę podziałałam wywiozłam 3 taczki kompostu i zaczęłam czyszczenie rabat bylinowych.W międzyczasie umyłam okno w kuchni i zrobiłam dekoracje wiosenne w donicach przed domem,gdzie trafiły bratki.Jakoś od razu weselej się zrobiło
A na koniec po przerwie na kawkę ,posiałam nasiona od Renatki Kokesz: liatrię,ostróżkę,dwie odmiany jeżówki i rozplenicę Rubrum.
Podobnie jak Gałgasia mam jutro także zamiar dalej działać w ogrodzie,oby nie padało!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
antracyt 18:21, 17 lut 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11600
Zazdroszczę czasu na ogrodowe prace - ja w tym tygodniu dam radę tylko na szybkie spacery po ogrodzie. Niektórzy robią sobie przerwy w pracy na papierosa, ja na obchód ogrodu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwik69 18:35, 17 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
antracyt napisał(a)
Zazdroszczę czasu na ogrodowe prace - ja w tym tygodniu dam radę tylko na szybkie spacery po ogrodzie. Niektórzy robią sobie przerwy w pracy na papierosa, ja na obchód ogrodu

Mam urlop do środy bo tak normalnie to pracuję zmianowo i nie zawsze jest power
Dlatego chciałabym jak najwięcej ogarnąć...ja przerwy robię tylko na kawkę
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies