Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Zakrecona 08:28, 13 sty 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Sylwia witam się i ja w Nowym Roku

Dużo zdrowia kochana, niech się spełniają Wasze marzenia
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
sylwik69 15:41, 13 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
galgAsia napisał(a)
Samych dobrych dni w Nowym Roku
Wcześnie zaczęliście sezon - albo wcale nie skończyliście poprzedniego

Dzięki jeszcze nie skończyliśmy poprzedniego a jakby tego było mało udało się sprzedać wreszcie barakowóz,który na czas budowy służył jako magazyn i tak pozostał wciąż pełen i wciąż potrzebny....a stanowił mój codzienny widok z okna kuchennego!!!
Dołożyłam wszelkich starań,aby się go pozbyć! udało się ale bez zawartości i znów porządkowanie,segregacja…. Uffff nie ma lekko!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 15:43, 13 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Dziękuję za życzenia dziewczyny za to,że jesteście!!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Rejzi 22:23, 14 sty 2020


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Przesledziłam twój wątek i łaaał.. ile pracy wykonałaś, jakie ogromne zmiany. Pięknie się zrobiło. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym roku
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
sylwik69 19:40, 15 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Rejzi napisał(a)
Przesledziłam twój wątek i łaaał.. ile pracy wykonałaś, jakie ogromne zmiany. Pięknie się zrobiło. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym roku

Dziękuję i gratuluję dzidziusia
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
polinka 21:34, 23 sty 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Cześć Sylwik

Jak tam pędraki? Udało się wytępić?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
sylwik69 17:55, 24 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
polinka napisał(a)
Cześć Sylwik

Jak tam pędraki? Udało się wytępić?

Witaj mam taką nadzieję Polinko! przekopałam 80% powierzchni, byłam zmuszona sięgnąć po chemię, mam ususzony duzy wór wrotyczu i zamierzam wiosną użyć gnojówki z niego... pędraki to ciężki przeciwnik larwy mogą siedzieć w ziemi
Dziękuję,że zaglądasz
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
bialydomek 14:55, 03 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 188
Witaj,
czy masz jeszcze te nasionka Stipy?? bardzo chętnie przyjmę kilka, u mnie w sklepie nie ma tego do kupienia, a i ja wkońcu chciałabym "zastipować" swoje rabatki...,
podaj proszę nr. konta na priv i dane to wyślę pieniążki na znaczek poczty polskiej,.. (adres do wysyłki jak w przelewie jeśli list zwykły )!!

dziękuje
sylwik69 18:41, 03 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
bialydomek napisał(a)
Witaj,
czy masz jeszcze te nasionka Stipy?? bardzo chętnie przyjmę kilka, u mnie w sklepie nie ma tego do kupienia, a i ja wkońcu chciałabym "zastipować" swoje rabatki...,
podaj proszę nr. konta na priv i dane to wyślę pieniążki na znaczek poczty polskiej,.. (adres do wysyłki jak w przelewie jeśli list zwykły )!!

dziękuje

Witaj! szkoda,że nie można obejrzeć Twojego ogrodu..trzeba to koniecznie zmienić
Podaj mi adres na priv a ja chętnię wyślę nasiona może kiedyś i Ty mnie czymś obdarujesz.Darujmy sobie ten znaczek
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
bialydomek 14:37, 05 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 188
witaj,

kilka zdjęc z mojego ogrodu mozesz zobaczyć,...
gdzieś w wątku o altanach albo o domku narzedziowym, rok: 1018 chyba wrzucałam..., a swojej strony nie mam,
brak umiejetnosci komputerowych,
i dlatego tez nie wiem jak mam wysłać Ci prywatna wiadomosc???

jesli nie chcesz za znaczek, to ja moge Ci wyslać tak:
napisz co cie interesuje

nasiona cukini zielonej, pręgowanej takiej ktora w zasadzie nie tworzy długich pędów, rośnie max do 1m. wkoło korzenia i wydaje duże długie owoce, ale nie warto tak długo czekać bo im dłuższa tym twardsza, mam kilka z tamtego roku, wlasnej produkcji,

dynia olbrzymia pomarańczowa, mam dokładnie 10 nasionek, ale 4 moge dac, jak wzejdą to i tak nie bedziesz wiedziała co z nimi począć, z 2019

dynia zielony kolor skóry, zbior 2019

tykwy kolorowe, długie ja nazywałam je łabedzie, bo takie długie były, zbiór nasion z 2018
tylkwy okrągłe pomarańczowe, małe kształtne nasiona z 2019,czyli jesienne zbiory

i cynie , różne kolory z 2017
oraz rycynus- rącznik,,.. nasiona z 2016 roku, ale w tamtym sadziłam i 90% wzeszło, musisz go wcześniej na kilka godzin namoczyć ! sadzić w marcu i potem przepikować- jak pomidory, wrażliwy na mróz !
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies