Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 10:08, 30 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Kasiu, jak tak patrzę to wydaje mi się, że fajnie będzie. Próbuję połączyć francję-elegancję z lekkim misz-maszem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:24, 30 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
I kolejne grzybki

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 10:34, 30 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Margerytka40 napisał(a)
Ja wykorzystałabym te moje malutkie ciski bo widzę, że ładnie przyrastają a i tak na tę chwilę to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Wiadomo buksy, ćma itd. Poza tym cisom nie szkodzi dotykanie innych roślin tak jak buksom. A danica nie robi Ci siė łysa tam gdzie trawy dotykają? Ja mam swoje w bodziszkach częściowo i pilnuję by te na nie nie właziły.
Asia pisałam o danica bo ja je akurat mam ale pewnie że lepszy coś. Bardziej mi chodziło o to żebyś zimozielone ustawialam myśląc o rabacie gdy nie będzie bylin, gdy zostaną same bo wtedy będą Cię drażnić gdy je źle ulokujesz. A teraz to inne rośliny je zasłaniają
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 10:35, 30 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Margerytka40 napisał(a)
Tak z tymi cisami chyba, nie ustawiłam jeszcze po lewej stronie też jeszcze taka ciaśniejsza grupka jak po prawej.



I do tego teraz resztę, mogłoby tak być? Trochę słabo śś widać
fajnie
Albo takie 3 grupy po 3
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Zakrecona 10:54, 30 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Widzę, że się zakulkowujesz

Ale te grzybki smakowicie wyglądają
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Margerytka40 11:15, 30 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
anna_t napisał(a)
Asia pisałam o danica bo ja je akurat mam ale pewnie że lepszy coś. Bardziej mi chodziło o to żebyś zimozielone ustawialam myśląc o rabacie gdy nie będzie bylin, gdy zostaną same bo wtedy będą Cię drażnić gdy je źle ulokujesz. A teraz to inne rośliny je zasłaniają


Tak starałam się te cisy rozmieścić, nie patrząc na byliny. Się okaże. Na razie poustawiałam doniczki i chodzę koło nich i zglądam z każdej strony. Niech się pomysł uleży kilka dni. Akurat zapowiadają chłodniej to wtedy się wezmę za przeróbkę. Boziu, mam nadzieję, że to już ostatnie roszady na tej rabacie i w przyszłym sezonie niech już rośnie i grubieje
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:23, 30 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Zakrecona napisał(a)
Widzę, że się zakulkowujesz

Ale te grzybki smakowicie wyglądają


Mam sporo malutkich cisków na kulki to wykorzystam a takie formy mi się bardzo podobają bo układają ogród. Grzybki nie są konsumowane, zostawiam na rozmnożenie
Co do kulek to mimo, że nie lubię form na nóżkach to zamówiłam kilka Palibinów takich właśnie. Szczepione na różnych wysokościach. Jutro mają przyjść
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 11:24, 30 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20722
Bardzo Dobry pomysł z kulkami

Też lubię zimozielone z trawami i bylinami
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zakrecona 11:32, 30 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Margerytka40 napisał(a)


Mam sporo malutkich cisków na kulki to wykorzystam a takie formy mi się bardzo podobają bo układają ogród. Grzybki nie są konsumowane, zostawiam na rozmnożenie
Co do kulek to mimo, że nie lubię form na nóżkach to zamówiłam kilka Palibinów takich właśnie. Szczepione na różnych wysokościach. Jutro mają przyjść


O, to będzie pachnieć jak zakwitną
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Margerytka40 11:38, 30 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Zakrecona napisał(a)


O, to będzie pachnieć jak zakwitną


Wymyśliłam sobie zakątek z nimi, ciekawe co mi z tego wyjdzie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies