Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 12:53, 01 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nie wiem jak to się po fachowemu nazywa, tak to wygląda

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
13:01, 01 sie 2019
To chyba jest krymer
mrokasia 13:02, 01 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Wow, niezły sprzęt . Takim to można orać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 13:18, 01 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monika, nie wiem nie znam się. Może i tak zapytam M
Kasiu daje radę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 20:41, 01 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Asia no pokaż co tam dziś podzialaliscie, lubimy foty z placu boju
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Zana 16:05, 02 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Margerytka40 napisał(a)
Wczoraj trochę podlało ogród z nieba i od razu jakoś tak chęć wróciła do działania, ma się za kilka dni ochłodzić więc będzie trochę oddechu.



Kurka wodna, Aśka, to jest mega. Już mi szczena opadła, a jak to bujnie to chyba mowę mi odejmie.
Twoje liatry tak pięknie pionowo stoją, moje się u mnie pokładły na boki we wszystkie strony a nie wydaje mi się, żeby za mokro miały.
Kibicuję gorąco dalszym planom rabatowym
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Margerytka40 21:36, 02 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
Asia no pokaż co tam dziś podzialaliscie, lubimy foty z placu boju


Aniu no niestety nie mam zdjęć, nadrobię obiecuję. Wczoraj dopięłam ostatecznie kwaśną. Czekałam z tym na dostawę brakujących dereni i dosadziłam hortki. W końcu jest to co chciałam.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Toszka 21:56, 02 sie 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Asiu ja już czekam na relację za trzy lata...będziesz? Nie wyjeżdżasz nigdzie?
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Margerytka40 21:58, 02 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zana napisał(a)


Kurka wodna, Aśka, to jest mega. Już mi szczena opadła, a jak to bujnie to chyba mowę mi odejmie.
Twoje liatry tak pięknie pionowo stoją, moje się u mnie pokładły na boki we wszystkie strony a nie wydaje mi się, żeby za mokro miały.
Kibicuję gorąco dalszym planom rabatowym


Anula Ty coś tam w ogóle widzisz? bo na zdjęciach to teraz tylko maluykie roślinki i chyba wydaje się jakiś galimatias totalny. Nie umiem uchwycić całości, wielka ta rabata. Miło mi, że Ci się podoba. Na tę chwilę wydaje się być chyba ok ale wiadomo, musi dorosnąć. Jest na niej to, co zawsze chciałam, jakoś udało mi się to złożyć do kupy. Zobaczymy jak to będzie za dwa , trzy lata. Mam nadzieję, że może już nie będzie tam wielkich zmian. Czeka ścieżka do zrobienia ale wątpię czy w tym roku uda się ją zrobić.
Szczęki to ja zbieram jak oglądam Wasze ogrody
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 22:03, 02 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Z czego będziesz robić ścieżkę w tej rabacie? Widzę wydeptaną dróżkę, a coś podobnego chcę na szerokiej 8 m wjazdowej zrobić.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies