Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 06:22, 19 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758


To moja nn . Trochę podobna do limki ale jakby bardziej seledynowa
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:12, 19 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
To mój zjadacz trawek wszelakich .


Wczoraj znowu pięknie podzielił mi turzycę . Ciekawe czy przeżyje .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
asiak 07:19, 19 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Czyli masz pomocnika?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Makusia 09:46, 19 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
O Jezusie- jaki cudny Piecho!!! Czy to beagle? No cudny! Lubi szaleć i biegać? Tzn. potrzebuje solidnej dawki ruchu?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Margerytka40 09:59, 19 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Tak to beagle ,wymarzony pies mojej córki . To nasz drugi pies tej rasy . W zeszłym roku straciliśmy jednego i córka bardzo to przeźyła ( ma 8 lat ) . Więc musiał być następny Maniek ( tak się wabi ) . Ten ma dopiero 5 miesięcy więc można sobie wyobrazić jaki to żywioł . To trudna rasa i trzeba mieć dużo cierpliwości .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Psiamama 12:43, 19 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Mój tato jest hodowcą gołębi. Obornik jesienią przekopuje na rabatach. Mają busz.. A ja nigdy tych kupek sobie nie przywiozłam... Czyli cisom można podsypać.
A ten drugi piesio na wcześniejszym zdjęciu to kto? Podobny do mojej suni
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Makusia 12:46, 19 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Margerytka40 napisał(a)
Tak to beagle ,wymarzony pies mojej córki . To nasz drugi pies tej rasy . W zeszłym roku straciliśmy jednego i córka bardzo to przeźyła ( ma 8 lat ) . Więc musiał być następny Maniek ( tak się wabi ) . Ten ma dopiero 5 miesięcy więc można sobie wyobrazić jaki to żywioł . To trudna rasa i trzeba mieć dużo cierpliwości .


Asiu napisz mi proszę, czy biega po ogrodzie, czy wychodzicie z nim na spacery?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Psiamama 12:58, 19 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Makusia napisał(a)


Asiu napisz mi proszę, czy biega po ogrodzie, czy wychodzicie z nim na spacery?


Makusiu ja się wtrące choć nie pytana Każdy pies do szczęścia potrzebuje spacerów nawet jak ma ogród. Moja np.kupska na ogrodzie nie posadzi więc długi spacer dwa razy dziennie obowiązkowo i na trawniku nie ma "min przeciwpiechotnych"
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Margerytka40 13:36, 19 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aga
Ten drugi piesek to doberman, ma już 9 lat i wabi się Dolar.

Makusia
W większości biega po ogrodzie. Na spacery rzadko z nim wychodzimy ale nie widzę żeby był z tego powodu nieszczęśliwy. Dużo bawimy się z nim na miejscu a z drugim naszym psem urządzają takie wyścigi że mały aż piszczy bo nie może go dogonić. Z tymi spacerami to celowo tak bo boimy się trochę. Beagle mają skłonności do włóczęgostwa, właśnie poprzedniego beagla straciliśmy na ulicy bo wpadł pod samochód. Ale tamtego mieliśmy ze schroniska i bardzo był już zmanierowany. Ten na razie jakoś specjalnie nie garnie się do wychodzenia i lepiej żeby tak zostało. Miejsca do biegania ma bardzo dużo bo cała nasza działka to dużo ponad 3000 m a my też poświęcamy dużo czasu na zabawę z nim na powietrzu.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:52, 20 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ja dzisiaj jestem zmuszona zrobić sobie święto. Mój M przywlókł chyba jakąś zarazę z tej integracji. Wczoraj jak przyjechał z pracy ledwo mówił a dzisiaj ja coś nie wyrażnie się czuję. Na dodatek jestem po nocnym dyżurze w pracy i ogólnie jest do bani.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies