Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 10:45, 16 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)
Masz rację,że wcale nie jest łyso,po wycięciu hakonek....zimozuelone robią robotę
Ja trawy ciachnę też niebawem,bo fruwają wszędzie...

Wow,ale będzie pięknie z kwitnącymi Kousa


Właśnie przez to fruwanie poszły pod nożyce. Z resztą teraz już te rudości nie cieszą, czekamy na inne kolorki.
Fajnie mi te młode Kousa przyrastają. Zrównają się z tym jednym starym chyba szybciej niż myślałam. Na te kwiatuchy już czekam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:47, 16 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Piękne słoneczko dziś u mnie tylko znów wiać zaczyna. Może jednak coś da się porobić. Planuję szybki obiadek i do ogrodu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 10:55, 16 lut 2020


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Mnie plecy bolą po wczorajszym ale pewnie i tak gdyby nie goście bym wylazla znowu w pole
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Gruszka_na_w... 20:46, 16 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21884
Margerytka40 napisał(a)
Piękne słoneczko dziś u mnie tylko znów wiać zaczyna. Może jednak coś da się porobić. Planuję szybki obiadek i do ogrodu


Plany miałam podobne, ale wiatr je przegonił. Za mocno wiał.
Też bardzo lubię żywotnikowe kulki. O tej porze roku robią dobra robotę.
Dokładnie dezynfekuj nożyce po cięciu każdego egzemplarza. Dwa lata temu ciachałam hurtem i rozniosłam na żywotnikach grzyby sadzakowe. Rok z nimi walczyłam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 08:38, 17 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
Mnie plecy bolą po wczorajszym ale pewnie i tak gdyby nie goście bym wylazla znowu w pole


No tak, goście mają pierwszeństwo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:43, 17 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Plany miałam podobne, ale wiatr je przegonił. Za mocno wiał.
Też bardzo lubię żywotnikowe kulki. O tej porze roku robią dobra robotę.
Dokładnie dezynfekuj nożyce po cięciu każdego egzemplarza. Dwa lata temu ciachałam hurtem i rozniosłam na żywotnikach grzyby sadzakowe. Rok z nimi walczyłam.


Cenna uwaga Haniu? Nie chciałabym podobnych skutków cięcia. Staram się dezynfekować sekatory i nożyce ale wiadomo, nie raz w pośpiechu umknie. A nie powinno, no
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Pszczelarnia 10:43, 17 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Takie ciut mniej gęste leszczyny.


Derenie to kolor zimowych pędów i kolor letnich liści oraz siła wzrostu - te 3 czynniki trzeba wziąć pod uwagę.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margerytka40 13:04, 17 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Znalazłam cudne oczary AP. Pan przysłał mi fotkę. Mam pozwolenie na publikację



Brać?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Pszczelarnia 13:09, 17 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Brać i natychmiast oswobodzić z torfu.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anna_t 13:17, 17 lut 2020


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Ładne!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies