Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Anda 13:37, 01 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
No ja tylko powtórzę za innymi - wow Teraz idę szczęki szukać pod biurkiem

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
TAR 14:00, 01 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
a ja podziwiam, bo my chyba nie dalibysmy rady okiełznac juz takich przestrzeni, nie te sily. ale ładnie dzieje sie. jak Twoje oczary? moj ma przepiekne liscie, bardzo długo kwitl i widze, ze miejscowka mu podpasowala. Dostał do kompletu czerwonego oczara i oczarowate Fotergille. Teraz uzupelniam pod krzakami bylinki
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Zakrecona 15:48, 01 cze 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Asia pięknie wyszło ciurkadełko i całość w ogóle jest extra

Pokażesz mi carex montana?

Ja nabyłam wprawdzie w tamtym roku, ale jakieś takie nędzne są

____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
anka_ 15:56, 01 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kurczę Asia, ale masz zarąbiste już te rabaty. Taki teren ogarnąć- podziwiam.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Margerytka40 20:55, 01 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MartaCho napisał(a)
Ale że gdzie te miejsca, gdzie mamy nie patrzeć?
Mnie się już wszystko podoba i podziwiam za takie spójne i przemyślane ogarnięcie tak dużej przestrzeni.


Oj gdybyś zobaczyła to czego nie pokazuję. Masa roboty jeszcze i to tej mniej przyjemnej bo nie ogrodowej i w zasadzie sama jej nie zrobię a mój M nie wyrywa się specjalnie. Głównie odnowienie komór, garażu i takie tam.
Marta ja baaardzo długo szukałam co mi tak naprawdę pasuje i w duszy gra. Podjęłam wiele trudnych decyzji. Wywaliłam pół starego ogrodu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:06, 01 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jest moc w tych widokach.
A ciurkadełko ma akuratne proporcje.


Haniu wzrok mi się powolutku przyzwyczaja do tego nowego elementu jakim jest to ciurkadełko. Będzie trzeba czekać na wzrost roślin wokół
Moc niech będzie ze mną, nie miałabym już sił na podobne rewolucje.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:20, 01 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Iwonka napisał(a)
Rabaty tak jak piszą dziewczyny dosłownie parkowe. Super, że wrzuciłaś szersze kadry, świetne są! Nawet jak czasem robocze to dają obraz w jakim kierunku zmierzasz. A kierunek jak najbardziej mi się podoba Upajam się widokiem tak płaskiego terenu, tyle możliwości. Powiem ci Asiu, że powstaje ogród, który będzie miał to coś. Taki do zapamiętania.
Ciurkadeło fajne takie wysokie. Zobaczysz migiem się schowa. Czyściec między seslerią to świetny wybór, on raczej długo kwitnie a to ważne przy takiej jednorodności.
Na kwaśnej masz hortki prawda? One dłużej będą robiły całą robotę. Azalie to plama koloru tylko przez krótki czas. Miałam kiedyś malutkiego rodka, gdzieś poszedł do ludzi, ale był z miniaturek.
Podziwiam magnolię, pięknie ja uformowałaś. To suzan czy jakaś inna?


Iwonka tyle miłych słów.
Wrzucam te zdjęcia bo pewnie coraz bardziej rozjaśniają obraz ogrodu. W końcu mogę bo bardziej już widać co i jak no i już tak bardzo nie muszę omijać obiektywem rozgrzebanych miejsc. Jak sporo jest zrobione to nawet to niefotogeniczne miejsce jakoś mniej razi Nie mam idealnie płasko, są niewielkie różnice terenu. Nie da się ich wyrównać już bo to jednak stary ogród, z nasadzeniami. Gdybym miała gołą działkę pewnie było by lotnisko
Magnolia jest nn ale nie Susan. Ma bardziej pucharowate te kwiaty.

Mam ochotę na kilka tych rodków choćby ze względu na zimozieloność. Robię przymiarki z kolorem w "wytnij, wklej"
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:18, 02 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kasya napisał(a)
Teraz dopiero widać jaki ty masz wielki teren
Można się zmęczyć od patrzenia a co dopiero ogarnąć takie hektary
Mnóstwo pracy juz za tobą efekty widać


Trochę tego jest. Na razie czasem trudno mi ogarnąć wszystko, perfekcyjnie czysto to chyba nigdy nie będzie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:23, 02 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
Aśka !!! normalnie padłam!!!! Cu-dow-nie!!!!!!

już kocham ten twój ogród na ament!!

przepiękne te twoje nasadzenia i rabaty!!!!!


Jestes niesamowita!!! Jesteś tytanem ogrodowym dla mnie!


Jeszcze gdzieniegdzie mnie coś kłuje w oczy i nie jest tak, jakbym chciała ale na szczęście to już delikatne roszady potrzebne. Te to chyba zawsze w ogrodzie do zrobienia. Jeszcze teraz altanka, już przebieram nóżkami
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:25, 02 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
jolanka napisał(a)
Niedługo bilety trzeba będzie do Ciebie kupować, park się zapowiada hoho


Postawię kiedyś kilka ławeczek i park jak w mordę strzelił
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies