Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 19:31, 03 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758



Biegnę teraz do Was zobaczyć bo ostatnio się trochę zaniedbałam w tym temacie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
deszczowymaj 19:34, 03 sie 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Margerytka40 napisał(a)
Kilka szerszych kadrów ogrodu w deszczu



Pięknie jest hortki świecą z daleka i trawy cudne i wszystko i drzewka
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Mirka 20:08, 03 sie 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Asia kawał dobrej roboty wykonałaś Bardzo bardzo mi się u ciebie podoba. Pięknie jest
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Helen 20:54, 03 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8291
Hej Asia, pooglądałam Twój ogród, piękny jest I masz jeszcze sporo miejsca na dalsze działania, zazdroszczę
____________________
Helen - Hortensjowo
Nowa12 21:01, 03 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Płynie Twój ogród takimi fajnymi zakolami. Bardzo to jest przyjemne dla oka.
Ale chyba musisz jednak więcej zdjęć wrzucać bo krótka ta przyjemność była .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
anabuko1 22:21, 03 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Margerytka40 napisał(a)

Pięknie.
A co to za ładne i duże bodziszki ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kawa 14:20, 04 sie 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
niedługo zabraknie mi słów żeby sie zachwycać
no pięknie po prostu
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 17:29, 04 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Asiu
Z tą pięknością to.. hmmm. Cały czas walczę by wyglądało to tak jak chcę. Jest jeszcze parę miejsc co to coś mi nie gra. Najbardziej czekam na żywopłoty bo zdaję sobie sprawę, że zupełnie zmienią odbiór ogrodu. Żeby tak one szybciej chciały rosnąć. Chyba o nic tak teraz nie ddbam jak o nie

Mirka

Dobrze, że robota nie poszła na marne. Ogólnie jestem zadowolona z efektów.Wiadomo, że ciągle nie będzie na tip top i zawsze znajdzie się coś do zmienienia ale taki już los ogrodnika

Helen

Miło mi, że podglądasz. Miejsca faktycznie jeszcze jest. Właśnie ładuję akumulatory na dalsze działania. Trochę się przygotowuję na obsadzanie drugiej części frontu, rozmnażam rośliny. Przechowalniku co się trochę opróżni to znowu jest pełny i tak wkoło

Agata

Te fale, koła, okręgi wprowadziły w końcu ład i porządek. Mimo ogromnych przecież rabat jest też przestrzeń. Lubię teraz ten mój ogród. To wszystko zasługa dobrego planu

Aniu

Jeśli o te niebieskie Ci chodzi to bodziszek Rozanne. Dużo go u mnie bo to prawdziwy terminator jeśli chodzi o długość kwitnienia. Zaczyna początkiem czerwca i dopiero przymrozki go pokonują

Kamilka

To tylko zdjęcia ładniejszych miejsc. Zaręczam, że całokształt jeszcze do pięknych nie należy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 08:31, 05 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
O to fajny ten bodziszek.a jeszcze jak tak długo kwitnie, to już całkiem mi się podoba
Muszę sobie go gdzieś poszukać.
Co do białych liliowców odpowiedziałam ci u siebie.

Dobrego dnia
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margerytka40 15:28, 05 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anabuko1 napisał(a)
O to fajny ten bodziszek.a jeszcze jak tak długo kwitnie, to już całkiem mi się podoba
Muszę sobie go gdzieś poszukać.
Co do białych liliowców odpowiedziałam ci u siebie.

Dobrego dnia


Dziękuję Aniu
Rozanne jest co prawda trochę kapryśny i nie wszędzie chce rosnąć ale jeśli chce to potrafi być potwór. U mnie niektóre kępy mają metr średnicy ale mam i lichawce. Na pewno woli miejsca z odrobiną cienia. Na patelni zupełnie nie daje sobie rady.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies