Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 16:02, 26 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)
Asia ,

Te fotki to jak z cyklu " znajdź różnice "

Obie ładne ,
czekam z niecierpliwością co wybierzesz i kiedy zaczną się pracę w ternie


Nie no, mnie się wydaje, że różnice są bardzo duże. Takie niby pierdoły a widok całkiem inny.

Jakoś w tym roku jeszcze nie tęsknię do pracy w terenie, czeka mnie jej znowu sporo więc póki co robię restart.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:05, 26 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Asia żeby ci ułatwić głos oddaję na 2


Mnie tak do końca żadna nie przekonuje ale dziękuję za Twój głos
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 16:13, 26 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)


Mnie tak do końca żadna nie przekonuje ale dziękuję za Twój głos

Asiu musisz kombinować dalej na pewno coś lub ktoś cię przekona
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 16:13, 26 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)


Asia tak tylko zupełnie na luzno wrzucam


Nigdy nie brałam pod uwagę by od strony trawnika jeszcze zrobić podział. Zawsze wydawało mi się, że tam powinno być jednolicie. Nawet ten RB wciśnięty tam wcześniej przeze mnie coś mi nie gra. Same linie poprowadzone przez Ciebie są fajne. Łagodne.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:14, 26 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)

Asiu musisz kombinować dalej na pewno coś lub ktoś cię przekona


Maruda ze mnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Aggaa 18:16, 26 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Margerytka40 napisał(a)


Nigdy nie brałam pod uwagę by od strony trawnika jeszcze zrobić podział. Zawsze wydawało mi się, że tam powinno być jednolicie. Nawet ten RB wciśnięty tam wcześniej przeze mnie coś mi nie gra. Same linie poprowadzone przez Ciebie są fajne. Łagodne.


Z rysuknu wygląda jakby to był dość długi odcinek wzdłuż trawnika, dlatego mi nie przeszka, że ten fragment jest podzielony. Wydaje mi się, że ważne by nasadzenia po dwóch strnach ścieżki grały ze sobą. Mi ten red baron pp drugiej stronie ścieżki bardzo się podoba. To duza rabata taka położona centralnie pomiędzy innymi. Wyobrażam sobie jak cudownie byloby się tam przechadzać, tymi właśnie ścieżkami gdy nasadzenie będą pięknie i spójnie prowadzić. Ach rozmarzyłam się.
Wybacz Asiu, ze sie tam wywnętrzniłam, tak ponioslo mnie troche
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Margerytka40 18:57, 26 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)


Z rysuknu wygląda jakby to był dość długi odcinek wzdłuż trawnika, dlatego mi nie przeszka, że ten fragment jest podzielony. Wydaje mi się, że ważne by nasadzenia po dwóch strnach ścieżki grały ze sobą. Mi ten red baron pp drugiej stronie ścieżki bardzo się podoba. To duza rabata taka położona centralnie pomiędzy innymi. Wyobrażam sobie jak cudownie byloby się tam przechadzać, tymi właśnie ścieżkami gdy nasadzenie będą pięknie i spójnie prowadzić. Ach rozmarzyłam się.
Wybacz Asiu, ze sie tam wywnętrzniłam, tak ponioslo mnie troche


Nie no, Twój układ bardzo mi się podoba. Rozważam go cały czas. Szkoda, że pogoda nie pozwala przymierzyć jak w terenie by to wyglądało.
Ech, właśnie taka ścieżka mi się marzy. Daleka droga ku temu. Pewnie jeszcze nie raz będę Was męczyć tym zakątkiem. Plany planami a i tak trzeba wszystko przerobić na żywym organizmie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Aggaa 19:06, 26 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Margerytka40 napisał(a)


Nie no, Twój układ bardzo mi się podoba. Rozważam go cały czas. Szkoda, że pogoda nie pozwala przymierzyć jak w terenie by to wyglądało.
Ech, właśnie taka ścieżka mi się marzy. Daleka droga ku temu. Pewnie jeszcze nie raz będę Was męczyć tym zakątkiem. Plany planami a i tak trzeba wszystko przerobić na żywym organizmie.


Asienka na spokojnie, Tobie musi się podobać . Pogoda faktycznie nie pozwala na prace w ogrodzie. Choć ja muszę się przyznać ( wiem wariatka ze mnie hihi) wczoraj wycielam wszystkie seslerie i molinię Kf. Juz tak brzydkie byly, ze nie moglam na nie patrzec. Rekawiczki narciarskie załozylam i do przodu .
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Margerytka40 19:16, 26 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)


Asienka na spokojnie, Tobie musi się podobać . Pogoda faktycznie nie pozwala na prace w ogrodzie. Choć ja muszę się przyznać ( wiem wariatka ze mnie hihi) wczoraj wycielam wszystkie seslerie i molinię Kf. Juz tak brzydkie byly, ze nie moglam na nie patrzec. Rekawiczki narciarskie załozylam i do przodu .


Boszszsz. U mnie śnieg leży to o pracach jakichkolwiek można tylko pomarzyć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 19:20, 26 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Margerytka40 napisał(a)


Boszszsz. U mnie śnieg leży to o pracach jakichkolwiek można tylko pomarzyć
to samo u mnie, a ręce już świerzbią,eh
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies