Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 19:26, 28 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)
Kochani, czy ta turzyca może wizualnie zastąpić stipę? Sama ją siałam, a teraz wściekam się na to czesanie itp. i zastanawiam się nad inną, lekką i zwiewną trawką


Ha, ha
Elu, znudziło Ci się czesanie?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
TAR 19:34, 28 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
jest troche inna niz stipa, stipa jest zwiewniejsza. jak dla mnie stipe tez latwiej sie tnie, bo ja swojej nie wyczesuje tylko podcinam. Turzyce zawsze pokalecze
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margerytka40 19:35, 28 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
April napisał(a)
Asiu, z uwagą śledzę Twoje plany ogrodowe Może jakiś pomysł mi się też przyda Ja nie umiem być taka konsekwentna w wyborach jak Ty.
Zapowiada się bardzo ciekawie.


Hej April
Wiesz, z tą konsekwencją to bez przesady. Też zdarzają mi się chwilę słabości w ogrodniczym albo jak przeglądam zdjęcia z forumowych ogrodów. Czasem nawet coś kupię i kombinuję co z tym zrobić. Co prawda teraz już rzadziej ale się zdarza. Dobrze, że mam przechowalnik.

Oglądałam Twój piękny ogród z ukrycia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Nowa12 21:47, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Margerytka40 napisał(a)


Hej April
Wiesz, z tą konsekwencją to bez przesady. Też zdarzają mi się chwilę słabości w ogrodniczym albo jak przeglądam zdjęcia z forumowych ogrodów. Czasem nawet coś kupię i kombinuję co z tym zrobić. Co prawda teraz już rzadziej ale się zdarza. Dobrze, że mam przechowalnik.

Oglądałam Twój piękny ogród z ukrycia


Przechowalnik to niezbędne miejsce w ogrodzie . Turzycy takowej też nigdzie nie widziałam a fakt ładna jest. Wydaje się podobna do montany.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Margerytka40 22:26, 28 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nowa12 napisał(a)


Przechowalnik to niezbędne miejsce w ogrodzie . Turzycy takowej też nigdzie nie widziałam a fakt ładna jest. Wydaje się podobna do montany.


Taaak, nie wyobrażam sobie nie mieć przechowalnika. Dużo roślin rozmnażam samodzielnie, to obniża koszty .
Ja szukam sabińskiej już trochę ale nawet w necie trudno ją zdobyć. Też wydaje mi się podobną do montany. Ciekawe czy bardzo się różnią.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 07:55, 29 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Margerytka40 napisał(a)
Ha, ha Elu, znudziło Ci się czesanie?

Raczej wkurzyło wydłubywanie "ości" z butów, skarpetek, getrów itp. Zostawiam tylko jednoroczne, takie małe jeszcze ogarniam, te starsze wywalam.
____________________
Ela Motylogród
April 08:06, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10202
Margerytka40 napisał(a)


Hej April
Wiesz, z tą konsekwencją to bez przesady. Też zdarzają mi się chwilę słabości w ogrodniczym albo jak przeglądam zdjęcia z forumowych ogrodów. Czasem nawet coś kupię i kombinuję co z tym zrobić. Co prawda teraz już rzadziej ale się zdarza. Dobrze, że mam przechowalnik.

Oglądałam Twój piękny ogród z ukrycia


Bardzo mi miło że zajrzałaś, zapraszam, nie tylko z ukrycia. Dopiero założyłam wątek i jeszcze nie ogarniam. Muszę sobie jakiś system wypracować
A przechowalnik mam i ja. Nie umiem wyrzucać roślin, zawsze się komuś przyda. Albo koncepcja się zmieni i raptem to co miało być do kosza jest bezcennym skarbem
____________________
April April podbija las Mazowsze
Margerytka40 09:38, 29 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)

Raczej wkurzyło wydłubywanie "ości" z butów, skarpetek, getrów itp. Zostawiam tylko jednoroczne, takie małe jeszcze ogarniam, te starsze wywalam.


No i tak rób. Nie wiem ale dla mnie stipa jest jedyną w swoim rodzaju. Oczywiście można dać inne trawy ale efekt jednak będzie inny. Z resztą Elu na tym Twoim kawałeczku dasz radę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:42, 29 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
April napisał(a)


Bardzo mi miło że zajrzałaś, zapraszam, nie tylko z ukrycia. Dopiero założyłam wątek i jeszcze nie ogarniam. Muszę sobie jakiś system wypracować
A przechowalnik mam i ja. Nie umiem wyrzucać roślin, zawsze się komuś przyda. Albo koncepcja się zmieni i raptem to co miało być do kosza jest bezcennym skarbem


Dokładnie tak. Zawsze sobie mówię, że może jeszcze gdzieś jakąś roślinka się przyda. I tak co trochę wysadzę z przechowalnika i już się cieszę, że mi rośliny nie zalegają to znowu coś przybywa
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
TAR 10:03, 29 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
Margerytka40 napisał(a)


Dokładnie tak. Zawsze sobie mówię, że może jeszcze gdzieś jakąś roślinka się przyda. I tak co trochę wysadzę z przechowalnika i już się cieszę, że mi rośliny nie zalegają to znowu coś przybywa


chyba wszyscy tak maja czasem wydaje mi sie ze juz wszystko zrobione i posadzone a tu nagle nowe roslinki przybywaja
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies