Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 23:41, 16 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
antracyt napisał(a)

Od dawna podglądam Twój wątek po cichu (no chyba, że już się kiedyś witałam, ale nie pamiętam ). Ale jak widzę antracyt, to nie mogę być cicho podoba mi się zarys formy i kolor oczywiście, będzie super!
Pozdrowienia zostawiam


Też nie pamiętam, chyba jednak nie. Miło mi Cię gościć
Kiedyś jak planowanie tej altany było dziewczyny zasugerowały antracyt. Wtedy nie przemawiało to do mnie, myślałam o jakimś drewnopodobnym kolorze. Jednak postanowiłam spróbować i przemalowałam stary stół, i spodobało mi się. Pasuje do betonowych elementów wodnych
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 23:45, 16 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)
Początek super, ale będzie piękna altanka.



Myślę, że wyjdzie ok. Dojdą zasłony zrobi się mniej surowo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agatorek 23:59, 16 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ale masz zdolnego EMa . Będzie super altanka!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ElzbietaFranka 00:06, 17 sie 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13936
Asiu bardzo ładnie wszystko wyszło obejrzałam kawał wątku i chwale.

Co to za bodziszki które pod chortensjami tak pieknie na niebiesko kwitną bardzo ładny zestaw.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 00:17, 17 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
Pięknie pomyślana ta altana
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 10:14, 17 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agatorek napisał(a)
Ale masz zdolnego EMa . Będzie super altanka!


Zobaczymy jak wyjdzie. M twierdzi, że chyba drugi raz by się takiej roboty nie podjął. Fachowcy raz dwa i jest a tu dokładanie, mierzenie, znowu dokładanie. Ja już nawet nie stresuję go i przymykam oczy, że nie jest idealnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:17, 17 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ElzbietaFranka napisał(a)
Asiu bardzo ładnie wszystko wyszło obejrzałam kawał wątku i chwale.

Co to za bodziszki które pod chortensjami tak pieknie na niebiesko kwitną bardzo ładny zestaw.


To bodziszek Rozanne Elu, u mnie sporo go bo wszędzie mi pasuje i pod względem długości kwitnienia nie ma sobie równych.
Dzięki za pochwały, jakoś to zaczyna wyglądać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Rojodziejowa 10:18, 17 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8661
Margerytka40 napisał(a)


Zobaczymy jak wyjdzie. M twierdzi, że chyba drugi raz by się takiej roboty nie podjął. Fachowcy raz dwa i jest a tu dokładanie, mierzenie, znowu dokładanie. Ja już nawet nie stresuję go i przymykam oczy, że nie jest idealnie


No ale satysfakcja też jest większa. A z fachowcami to różnie bywa miałam kilka takich doświadczeń, że nie wpadłabym, że coś można tak paskudnie zrobić byle było łatwiej i szybciej
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Margerytka40 10:22, 17 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pięknie pomyślana ta altana


Właściwie jak zaczynałam tu na forum to miejsce na altanę było już wyznaczone, i nawet rabata tam była tylko nie taka trawiasta a misz maszowa. Teraz w tym falującym morzu traw altana jakby tam być musiała. I cieszę się, że Was posłuchałam i nie zabudowaną tę altanę robimy, trawy wchodzą mmi do środka jakby, bosko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:26, 17 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Rojodziejowa napisał(a)


No ale satysfakcja też jest większa. A z fachowcami to różnie bywa miałam kilka takich doświadczeń, że nie wpadłabym, że coś można tak paskudnie zrobić byle było łatwiej i szybciej

Dla nich sztuka się liczy i jak wyczują, że klient się nie zna to szkoda słów.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies