Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Mirka 14:40, 17 sie 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Asia altana fajna Szkoda że z dachem robisz (sorki ale taka właśnie mi u ciebie pasuje) nowoczesna z belkami u góry i materiałowy dach. Może jeszcze zmienisz zdanie?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mrokasia 15:12, 17 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Świetna altana się zapowiada . Brawa dla eM! Zdolniacha z niego .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 16:01, 17 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Asia altana fajna Szkoda że z dachem robisz (sorki ale taka właśnie mi u ciebie pasuje) nowoczesna z belkami u góry i materiałowy dach. Może jeszcze zmienisz zdanie?


Nie, raczej nie zmienię choć fajnie by wyglądała i widzę sama, że wpasowałaby się w styl ogrodu ale... na sześciokątną trudno taki dach znaleźć, nie wiem nigdzie nie widziałam, trzeba by go zdejmować na zimę i wiosną zakładać co wiąże się z dodatkową pracą a młodsi nie będziemy. Trudno musi być jak zaplanowane. Staramy się by był ten dach jak najniższy na ile pozwoli bezpieczne zamontowanie, nie znam się na tym ale M już tak. W praktyce jak łapaliśmy tę wysokość M podnosił wyżej, ja chciałam niżej. Udało się znaleźć kompromis na szczęście
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:03, 17 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Świetna altana się zapowiada . Brawa dla eM! Zdolniacha z niego .


Przekażę M słowa uznania Kasiu . Nie jest super idealnie ale z grubsza może być
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 18:28, 17 sie 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Margerytka40 napisał(a)


Przekażę M słowa uznania Kasiu . Nie jest super idealnie ale z grubsza może być


Bardzo zgrabnie się ta altana wpisała w przestrzeń.
Nie bądź taka surowa w ocenie jakości. Wykonawca zasłużył na brawa.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 20:04, 17 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Bardzo zgrabnie się ta altana wpisała w przestrzeń.
Nie bądź taka surowa w ocenie jakości. Wykonawca zasłużył na brawa.


Gdzież bym śmiała być surowa. Delikatne uwagi staram się tak przekazać by nie brzmiały jak uwagi. Przydają się zajęcia z psychologii

Fajna miejscówka wyszła na altankę, nawet nie myślałam, że to się tak uda
Jeszcze już po budowie pokombinuję że ścieżką bo coś mi się tam rozjeżdża. Niby zgodnie z planem ale o ile na papierze wydaje się ok to w realu za dużo mi tam dziwnych zakamarków wychodzi.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 20:19, 17 sie 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Asia no ja cię nie namawiam do zmiany projektu
Wyraziłam tylko swoje zdanie
Czekam zatem na efekt końcowy.
Fajnie masz z emem że taka złota rączka
Mój em też wszystko potrafił dopóki nie stracił widzenia .
Pochwal ema za altankę

____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 21:02, 17 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Asia no ja cię nie namawiam do zmiany projektu
Wyraziłam tylko swoje zdanie
Czekam zatem na efekt końcowy.
Fajnie masz z emem że taka złota rączka
Mój em też wszystko potrafił dopóki nie stracił widzenia .
Pochwal ema za altankę



Mirka wiem. Sama też miałam takie myśli by z tym dachem pokombinować ale inne względy powodują, że się nie da. Mam nadzieję, że nie popsuje to ogólnego odbioru.
M niestety mało czasu ma
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Nowa12 23:30, 18 sie 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Jak się robi samemu to przynajmniej jest człowiek pewny wykonania i zrobi dokładnie tak jak chce. A z fachowcami mam w większości same najgorsze doświadczenia. Altanka będzie jak ta lala. Dopieścisz ręką kobiecą i będzie cudnie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Margerytka40 07:18, 24 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kilka przeddeszczowych fotek







____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies