Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 16:49, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Grujeczniki, jesli sie nie myle, to lubia mokro. Moze ma za sucho?


No to nie wiem czy przy świerkach będzie miał dobrze.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 16:54, 16 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
No wlasnie. Moze ktos zaprzeczy, ze grujecznik i na suchym podlozu dobrze rosnie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 18:28, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dziewczyny a tak na wyrost trochę pytanie -jakie znacie rośliny które mogłyby rosnąć przed annabelkami i na których mogłyby się wesprzeć. Zdaję sobie sprawę z przypadłości tych hortkę dlatego pytam. Pewnie postaram się o podpory dla nich ale i tak chciałabym żeby rosło przed nimi coś co nie padnie pod ich ciężarem. Myślałam o tawułach brzozolistnych Ale one chyba kwitną prawie z anabelkami i za dużo tam by tego białego było. Chociaż hortki białe kwiaty mają dopiero w lipcu prawie a bawiły kwitną w czerwcu. A może jeszcze coś innego. Rozplenice,ten bodziszek który pokazałam chyba za niski.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 18:41, 16 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
U Makusi właśnie do tego celu zaproponowałam tawuły anthony waterer
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 18:53, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
U Makusi właśnie do tego celu zaproponowałam tawuły anthony waterer


Też je biorę pod rozwagę,mam aż jedną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 18:55, 16 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
A dlaczego Annabell a nie np. Limelight?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 19:02, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
A dlaczego Annabell a nie np. Limelight?


Ewo choćby dlatego że szybciej kwitnie . Powiem tak-będę testować ,jak annabelki nie zdadzą egzaminu będę myśleć nad innymi. Annabell mam sporo już więc nic nie ryzykuję. Jeśli miałabym zamienić to ewentualnie na Silver Dollar.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 20:49, 16 maj 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zaglądam tu systematycznie, chciałam tez zajrzec przez płot ale ostatnio w drugą strone jeżdzę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margerytka40 07:25, 17 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Bogdzia napisał(a)
Zaglądam tu systematycznie, chciałam tez zajrzec przez płot ale ostatnio w drugą strone jeżdzę.




____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:37, 17 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dziś na razie nie pada więc zdążylam zrobić rekonesans w ogrodzie i moje wnioski są takie ,że ten zakątek gdzie mają być Pissardii jest wieeeeelki i chcąc zapełnić nimi ten róg musiałabym wsadzić je nie tak bardzo ściśnięte a na luzik raczej. Wstawiłabym fotki ale boję się ,że one tylko namieszają bo tam więcej do usunięcia niż do zostawienia . Pod śliwami będzie sporo miejsca na jakieś nasadzenia jeszcze. Miejsce między klonem a Pissardii też wydaje mi się b.duże.Na pewno nie na jeden krzew ,no chyba żeby byłby on na prawdę osiągający rozmiary drzewa
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies