Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 15:26, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)

Mój pierwszy raz tej wiosny zakwitł i jestem nim zachwycona


Cieszę się ,że udało się go zaaranżować i na dodatek dostał towarzystwo jeszcze dwóch. Pomyśleć,że prawie miałam ochotę zastąpić go śś. Nawiasem to moje zauroczenie śś bardzo zmalało. Zostawię jedną może w części warzywnej dla owoców ale dwie małe mogę oddać jeśli ktoś chętny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 15:28, 16 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Margerytka40 napisał(a)
A jeszcze tu mam dziurę



Nie masz dziury, masz miejsce na piękny krzew

Grujecznik, jeśli by się zmieścił nad (bo on wyższy będzie) pissardi, tam przy świerkach, to akurat średnie piętro by między nimi wprowadził.

Tak sądzę.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 15:29, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)

Flamingo można mocno( bardzo mocno) ciąć, w niedzielę widziłam poprowadzonego w dysk


Ja swojego też tnę w kulę choć w tym roku nie był cięty bo w zamieszaniu przy zmianach przegapiłam czas na cięcie. Za to pierwszy raz mi zakwitł
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:33, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)


Nie masz dziury, masz miejsce na piękny krzew

Grujecznik, jeśli by się zmieścił nad (bo on wyższy będzie) pissardi, tam przy świerkach, to akurat średnie piętro by między nimi wprowadził.

Tak sądzę.


Przekonałaś mnie ale tylko dlatego ,że nie sikam po nogach z jego powodu ,niech sobie rośnie z tyłu.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 15:38, 16 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33529
Czyli w dziurze bedzie krzewiasta forma grujecznika
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 16:06, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Czyli w dziurze bedzie krzewiasta forma grujecznika


Tak teraz pomyślałam ,że muszę Wam pokazać tego mojego grujecznika bo nie wiem czy on ma szansę na duże rozmiary tak żeby stanowił pośrednie piętro między świerkami a Pissardii. Jak go kupiłam i posadziłam którejś jesieni to wiosną nie mogłam go znaleźć ,taki był wielki.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:14, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758


Taki jest
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 16:26, 16 maj 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Widzisz, a jak ja chciałam sobie małego grujecznika kupić to były tylko wielkie i rosnące na wielkie ...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 16:35, 16 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33529
Grujeczniki, jesli sie nie myle, to lubia mokro. Moze ma za sucho?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 16:47, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Widzisz, a jak ja chciałam sobie małego grujecznika kupić to były tylko wielkie i rosnące na wielkie ...


Ja bym chętnie wzięła dużego
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies