Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 14:09, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Makusia napisał(a)


Asiu, no pewnie, że chcę! Widziałam takie po drodze do Sądu przy parkingu. Gdybym miała w torebce podręczną łopatkę....


Ja nie wiem jak można z domu wyjść bez saperki i sekatora! . Zawilce masz zaklepane ,jak będzie okazja to Ci ukopię.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 14:13, 16 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Margerytka40 napisał(a)


Tak naprawdę to myślę o bordowej plamie a chciałam znaleźć miejscówkę dla klona Flamingo,dobre



Nieźle Podglądam na bieżąco, mi się podoba ten pomysł z Pissardi w wersji pierwszej, tylko może do tej już co jest dołożyła bym 2 sztuki będzie 3 muszkieterów anabelka też fajny pomysł pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Anda 14:19, 16 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Margerytka40 napisał(a)



Myślałam o takich wersjach z tą bordową plamą


Jakoś nie umiem sobie w tej wersji wyobrazić co dalej przy tym trawniku,jakie drzewa. Dziwnie mi się to widzi .

Chyba powinno być jednolicie na całym tym obszarze?

Albo tak


I wtedy tam gdzie białe koło klon a między pissardii a klonem coś drzewiasto jednorodnego.


Mi się podoba (na papierze, bo na żywo nie widziałam) wersja pierwsza, a z wersji drugiej to białe kółko klona do tych z wersji pierwszej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:22, 16 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Monia81 napisał(a)



Nieźle Podglądam na bieżąco, mi się podoba ten pomysł z Pissardi w wersji pierwszej, tylko może do tej już co jest dołożyła bym 2 sztuki będzie 3 muszkieterów anabelka też fajny pomysł pozdrawiam


Też tak myślałam, ale w przejściu z jednego kółka trawnika w drugi tworzy sie oś widokowa i fajnie byłaby zakończona bordowym drzewem z wersji pierwszej, dlatego zostałam przy czterech.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 14:24, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dokładnie tak chcę,do tej co już jest dokoptować jeszcze dwie niech stworzą jedną plamę. Jedna bordowa plama na froncie,druga tutaj. Hi,hi ja już sama chyba nie wiem która wersja to pierwsza
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 14:26, 16 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Margerytka40 napisał(a)





.


No ja myślałam o tej wersji
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
makadamia 14:33, 16 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Margerytka40 napisał(a)

Wiem, że moje rabatki to przeciwieństwo tego, do czego dążysz




That's it! Moje lawendy wylatują definitywnie! W życiu nie były nawet w połowie tak piękne jak Twoje!

Czosnku malutkie,pewnie przydałoby się je wykopać.


Może wykopać, a może to taki sezon - wszyscy narzekają w tym roku na marne czosnki



Cudny bodziszek!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 14:38, 16 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
I popieram Ewę: pissardi w wersji pierwszej (czyli półkole na prawo od tej, co już jest), a flamingo na górze.

a grujecznik? wejdzie między pissardi a świerki?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 14:38, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ewo ,czyli Twoim zdaniem tak ? Tylko czy na całym tym obszarze nie powinno być w miarę jednolicie? Zakładając ,że będą z przodu annabelki tak jak pokazałam wcześniej.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 14:40, 16 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Margerytka40 napisał(a)
Ewo ,czyli Twoim zdaniem tak ? Tylko czy na całym tym obszarze nie powinno być w miarę jednolicie? Zakładając ,że będą z przodu annabelki tak jak pokazałam wcześniej.


Będzie git.

Jedyna wątpliwość - czy na tej miejscówce, między świerkami, te pissardi będą miały wystarczajaco dużo słońca?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies