Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Gruszka_na_w... 18:15, 20 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Margerytka40 napisał(a)


I od razu cięłaś w pierwszym sezonie? Myślałam poczekać z tym rok.


W tym roku zaczęłam cięcie, ale najpierw zrobiłam im drobnokropelkowy oprysk z mocznika i Florovitu.
Wstawiłam Ci zdjęcia u siebie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 18:23, 20 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


W tym roku zaczęłam cięcie, ale najpierw zrobiłam im drobnokropelkowy oprysk z mocznika i Florovitu.
Wstawiłam Ci zdjęcia u siebie.


Byłam, widziałam, napisałam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 22:04, 11 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Bombki szydełkujesz?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 09:00, 12 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Bombki szydełkujesz?


Ani mi w głowie bombki w tym roku Haniu. Wpadłam w wir remontowo odnawialny. Jak to jest, że jak już cokolwiek się zacznie sypie się zaraz lawina innych rzeczy do zrobienia . Mieliśmy tylko odmalować pokój a trzeba było przewiesić półki, wymienić gniazdka elektryczne, zmienić wystrój i takie tam tysiące spraw.
W ogrodzie nic się nie dzieje więc dostarczamy sobie wrażeń skacząc po drabinie w domu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 11:14, 13 gru 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)


Ani mi w głowie bombki w tym roku Haniu. Wpadłam w wir remontowo odnawialny. Jak to jest, że jak już cokolwiek się zacznie sypie się zaraz lawina innych rzeczy do zrobienia . Mieliśmy tylko odmalować pokój a trzeba było przewiesić półki, wymienić gniazdka elektryczne, zmienić wystrój i takie tam tysiące spraw.
W ogrodzie nic się nie dzieje więc dostarczamy sobie wrażeń skacząc po drabinie w domu


Kurcze jak ja to rozumiem pozdrawiam Asiu
____________________
Z Pszenicznej...
Pszczelarnia 13:59, 13 gru 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Łączę się z zrozumieniu. U mnie natrysk do wymiany (awaria w podejściu), przy okazji WC (rozsypało się i leje wodę) i umywalka (pęknięta).

Zawsze tak jest przed świętami, mam wrażenie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gruszka_na_w... 18:06, 13 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
U mnie awarie na ogół występowały w niedzielne późne wieczory. Wężyki!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 19:53, 15 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)


Kurcze jak ja to rozumiem pozdrawiam Asiu


Czytałam, że zmagasz się z wykończeniem domu, nie zazdroszczę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:57, 15 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)
Łączę się z zrozumieniu. U mnie natrysk do wymiany (awaria w podejściu), przy okazji WC (rozsypało się i leje wodę) i umywalka (pęknięta).

Zawsze tak jest przed świętami, mam wrażenie.


Coś w tym jest bo i u mnie zazwyczaj w okresie przedświątecznym nie brakuje tego typu niespodzianek. Często też a to prąd wyłączną a to wodę, jak na złość
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:59, 15 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
U mnie awarie na ogół występowały w niedzielne późne wieczory. Wężyki!


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies