Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 16:48, 19 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:52, 19 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 16:55, 19 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Urocze.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 16:55, 19 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 17:43, 19 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Piękności Śliczna choinka i bombki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 09:13, 21 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kochane dziękuję, bombki ubiegłoroczne ale pewnie jeszcze długo będą zdobić moją choinkę

A dla wszystkich zaglądających do mnie i dzielących wraz ze mną dobre i złe chwile, wzloty i upadki nie tylko ogrodowe
Zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 10:09, 21 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
No i magia świat się zaczęła
Przepiękne bombki! I choinka śliczna
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gruszka_na_w... 22:17, 29 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Wyłaź już spod tej choinki. Pora snuć wiosenne marzenia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Monia81 11:39, 30 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Choinka cudowna Asiu wszystkiego najlepszego w nowym roku, coby robota w upiększaniu ogrodu szła migusiem buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 20:54, 30 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aniu
Boże Narodzenie to zawsze magiczny czas a ozdoby świąteczne to taki dodatek potęgujący tę magiczną atmosferę, bez nich to już nie to samo. U mnie w tym roku nic nowego, nie miałam ani czasu ani prawdę mówiąc głowy na wymyślanie ale te z zeszłego roku jeszcze się nie opatrzyły i dały radę

Haniu
No jakbyś czytała w moich myślach, już mi po głowie chodzą myśli co to wiosną w pierwszej kolejności zadziałać. Można powiedzieć, że prawie szykuję się do zajęcia miejsca w blokach startowych
Tymczasem jutro chyba jeszcze cebulki krokusów posadzę. Latem jak robiłam czystkę to wykopałam je i w donicach z ziemią przechowywałam do tej pory. Tak myślę, że teraz ciepło, wilgotno i miękko więc jeszcze je posadzę w carexach na froncie, niech cieszą na rabacie. Nie wiem czemu ich jesienią nie posadziłam, chyba nie miałam pewności co do miejsca
Myślę jeszcze czy na tej mojej planowanej różance nie wprowadzić małych zmian w planach. Brakuje mi tam czegoś wyższego, nie wiem może jakichś pionowych elementów. Trochę mi to miejsce zgrzyta i chyba dlatego odwlekam czas jego realizacji. No i tak na razie myślę sobie po cichutku co by z tym fantem zrobić. Pewnie już po Nowym Roku będę prosić Was o rady w tym temacie

Monia
Ślicznie dziękuję i życzę tego samego, bardzo bym chciała by tak było
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies