Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 20:02, 02 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Cześć Asiu, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Bardzo jestem ciekawa planów na różankę - co Ty tam chcesz oddzielać?


Nie wiem, brakuje mi na różance jakiegoś wyższego elementu, tam jest jakoś tak płasko a przede wszystkim bardzo wzrok leci z wejścia na altanę i to mnie lekko drażni. Może przesadzam i warto by było poczekać i zobaczyć, obsadzić różankę tak jak zaplanowana. Za trochę urosną derenie na rondzie i też dadzą trochę intymności. Choć przeczucie mi mówi, że jednak to wszystko za mało.
Pozdrówka Asiu w Nowym Roku
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 20:08, 02 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Cieszę się na te kolejne miesiące w Twoim ogrodzie. Lubię obserwować ogrody, w których sporo się dzieje. Powodzenia w tym nowym roku.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 20:52, 02 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajnie Haniu, że wpadasz i nie, nie jesteś tylko obserwatorem ale cieszę się, że mi pomagasz i podpowiadasz. A dziać to jeszcze się będzie to mogę zagwarantować. Żebym nie wiem jak się starała to realia są jakie są i przy jednej parze rąk, w porywach do dwóch parnie przewiduję zawrotnego tempa. Nie frustruje mnie to nawet co nie znaczy, że nie chciałabym szybciej, łatwiej i efektowniej
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:29, 02 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wstawiłam u siebie post, który miał być u kogoś więc taki tam kolaż edytuję
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 21:43, 02 sty 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
To komentarz też wycofuję stąd
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 21:58, 02 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)
To komentarz też wycofuję stąd

Strasznie rozkojarzona jestem po tych świętach
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 22:25, 02 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
Asiu, a jakie róże planujesz na różance, że boisz się tego wypłaszczenia? Posadź jakieś porządne krzaczory różane konkretne, dwa na dwa metry i będzie po kłopocie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 23:01, 02 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Asiu, a jakie róże planujesz na różance, że boisz się tego wypłaszczenia? Posadź jakieś porządne krzaczory różane konkretne, dwa na dwa metry i będzie po kłopocie


Mają tam być Lady off Shalott, Lady Emma Hamilton, Mandarin i Bentheimer Gold po kilka sztuk każdej. Chyba faktycznie dadzą radę co nie co zasłonić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 23:06, 02 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Chciałabym już wiosną zrobić tę różankę, czekam na oferty szkółek na ten sezon i zamawiam. Chciałabym w donicach te róże zamówić.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Nikita 10:32, 03 sty 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
A u Ciebie jak zwykle się dzieje....świąteczne dekoracje i kolaż iście letnio-ogrodowy!!!

PS. Bombki na choince śliczne, co było "szablonem" bo bardzo duże się wydają.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies