Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

eVka 23:10, 17 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Miejmy nadzieję że zima szybko się skończy. Może i cieszyłabym się z niej gdybym miała z grubsza zrobiony ogród ale teraz jak jeszcze mam tyle planów do realizacji to ten zimowy czas to jak przerwa w życiorysie

Miejmy nadzieję ja takie poczucie miałam dwa lata temu jak zaczynałam kombinować w ogrodzie. Milion planów a tu zima...
____________________
jolanka 05:58, 18 lis 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Próbuję nadrobić ale .... trochę trudno
Planujesz fajnie, myślę, ze będzie bardzo dobrze. Pierwszy raz widziałam na zdjęciu te podkrzesane kaliny, no, nodobają mi się
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Margerytka40 09:06, 18 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Miejmy nadzieję ja takie poczucie miałam dwa lata temu jak zaczynałam kombinować w ogrodzie. Milion planów a tu zima...


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:16, 18 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
jolanka napisał(a)
Próbuję nadrobić ale .... trochę trudno
Planujesz fajnie, myślę, ze będzie bardzo dobrze. Pierwszy raz widziałam na zdjęciu te podkrzesane kaliny, no, nodobają mi się


Jak zobaczyłam kiedyś tę inspirkę pomyślałam, że może gdzieś bym upchnęła coś podobnego.Fajnie,że znalazło się miejsce. Wydaje mi się że może być nawet fajnie. Trochę czasu zajmie nim zacznie to wyglądać ale najważniejsze, że mam prawie wszystko co potrzebne na tę rabatę i mogę wykorzystać. I nawet uda się świdośliwy targane po ogrodzie z miejsca na miejsce w końcu posadzić na właściwych miejscach. Teraz tylko czekam wiosny, rozwalam stare oczko, wyrównuję teren i można sadzić. Nie mogę się już doczekać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 12:30, 18 lis 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Dobrze, że w końcu przyszła zima, bo byś się zatyrała, Kobieto! No, chwila przerwy i już Cię dogonić nie można. Powinnam się od Ciebie uczyć, ale chyba nikt nie da rady. Podziwiam niezmiennie ciągły zapał i wytrwałość.
Ogród pięknieje, wywracanie "do góry nogami" mu najwyraźniej służy
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 13:35, 18 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)
Dobrze, że w końcu przyszła zima, bo byś się zatyrała, Kobieto! No, chwila przerwy i już Cię dogonić nie można. Powinnam się od Ciebie uczyć, ale chyba nikt nie da rady. Podziwiam niezmiennie ciągły zapał i wytrwałość.
Ogród pięknieje, wywracanie "do góry nogami" mu najwyraźniej służy


Oj aż mi głupio, wychodzę na jakiegoś tytana a przecież daleko mi do tego. Na razie straszny bałagan mam dookoła a tu zima idzie. Jak dziś rano zobaczyłam krajobraz po wczorajszym wyciepywaniu jabłonki to mój zapał stopniał do ilości śladowych. Dobrze, że jak wczoraj wróciłam z pracy było już ciemno i niewiele było widać bo pewnie do północy bym łaziła i uprzątała.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 18:38, 18 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Margerytka40 napisał(a)


Czasem zastanawiam się czy mi nie odbiło, wywracam ogród do góry nogami


Wszystko jest z Tobą OK. To nic zdrożnego realizować swoje marzenia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 20:56, 18 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Wszystko jest z Tobą OK. To nic zdrożnego realizować swoje marzenia.


A, no to w porządku choć moi sąsiedzi pewnie myślą inaczej
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 21:03, 18 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


A, no to w porządku choć moi sąsiedzi pewnie myślą inaczej

Nie chcę wiedzieć co moi sobie myślą jak widzą mnie kopiącą przy temperaturze około zera
____________________
Margerytka40 21:09, 18 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Nie chcę wiedzieć co moi sobie myślą jak widzą mnie kopiącą przy temperaturze około zera


Tiaaa, dokładnie , ja już się nauczyłam mieć to gdzieś i chyba mam większy ubaw z nich jak widzę ich miny w niż oni ze mnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies