Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

eVka 08:44, 28 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Asiu cichutko kibicuję, nic nie piszę bo już nie ogarniam
____________________
Margerytka40 09:37, 28 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agata

Bardzo miłe słowa,że też potrafiłaś w tym moim bałaganie zobaczyć ogród. Jeszcze lata potrzebne by to skończyć.
Pomarańczki zostaną tylko właśnie sporo tego fioletu muszę tam wcisnąć, mam Orlice ale to nie ten odcień. Wczoraj jeszcze szukałam po necie co by tu i wymyśliłam rh Lauretta. To chyba będzie dobre, muszę jeszcze Bożenki spytać.
A siatka już do mnie jedzie


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:39, 28 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)
Asiu cichutko kibicuję, nic nie piszę bo już nie ogarniam


Też zaglądam do Ciebie cichutko, zakupy, sadzenie, czekam na efekty. I ten Twój trawnik
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 10:02, 28 maj 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Chyba coś przegapiłam, jaka siatka? muszę doczytać.
Akcja z kalinami bombowa!
Asiu, szałwia od Ciebie już kwitnie, wszystkie bodziszki stoją na baczność i zaczynają rosnąć. mam pierwszego kwiatka bodziszka Rozanne, tak go zachwalałaś w ubiegłym roku, że kupiłam kilka sztuk
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 10:40, 28 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)
Chyba coś przegapiłam, jaka siatka? muszę doczytać.
Akcja z kalinami bombowa!
Asiu, szałwia od Ciebie już kwitnie, wszystkie bodziszki stoją na baczność i zaczynają rosnąć. mam pierwszego kwiatka bodziszka Rozanne, tak go zachwalałaś w ubiegłym roku, że kupiłam kilka sztuk


Siatka cieniująca, założymy ją na tej frontowej siatce i w końcu będzie trochę przesłony bo już szału dostaję
Kaliny to wiesz, zawsze chciałam mieć. Trochę zniechęciłam się jak Toszka odradzała bo niby krzaczory i takie tam ale jak zobaczyłam w naszej szkółce takie wielgaśne kwitnące to padłam i pal sześć. Mam wielką tę rabatę i niech sobie rosną na niej krzaczory, jak się ma mało miejsca inaczej się patrzy na rośliny. U mnie nic nie musi być miniaturowe
Patrz a moja szałwia ledwo zaczyna.
Bodziszek jest mega.
Zajrzę do Ciebie wieczorem, lecę coś porobić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 12:18, 28 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pokażę moją kocimiętkę
Koniecznie muszę ją stamtąd zabrać na drugą stronę wjazdu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 12:32, 28 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18027
Margerytka40 napisał(a)
Pokażę moją kocimiętkę
Koniecznie muszę ją stamtąd zabrać na drugą stronę wjazdu


Kocimiętka boska!!!
Ale to co widać za nią po łuku - miodzio .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zakrecona 15:25, 28 maj 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ale wielka
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Bogdzia 15:31, 28 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nie zgadzam sie na zadną siatkę cieniujacą przez którą nie bedę nic widziec a tak na powaznie tez bym tak zrobiła.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
eVka 15:51, 28 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Też zaglądam do Ciebie cichutko, zakupy, sadzenie, czekam na efekty. I ten Twój trawnik

Podglądaczki z nas
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies