Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

TAR 10:02, 22 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7393
i ja sie witam, calego wątku nie zdolam przeczytac ale ostatnie strony tak

jesli moge wtrącic swoje 3 grosze
azalie najladniej wygladaja w masie, w skupiskach. dokladnie jak napisała Kasia, swoja droga je uwielbiam w przeciwienstwie do rodkow. Kaliny jak najbardziej beda z nimi wspolgrac, tylko proponuje azalie posadzic wlasnie w skupiskach po 3-4 szt. U mnie azalie maja do towarzystwa kaliny wszelkiej masci, hortensje, miskanty gracki i morning light, rozchodniki i świerki od gniazdkowych po wyzsze typu inversa. aaa jest jeszcze jakas brzoza youngii i chyba modrzew pendula na srednie pieterko
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margerytka40 10:09, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Drama, drama, drama

Myślę że można tak sadzić - mniej więcej - jak narysowałaś.
Trochę bardziej do tyłu, bo one jednak wyższe będą niż japońskie


Drama nie drama, ja to już przywykłam do nagłych zwrotów akcji ale M może mi zejść. Co będzie wyższe od japońskich? Kaliny? Sorki, ciężko mi się coś myśli
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:11, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)
Asia do Kochanowskich jeździsz? ładne sadzonki widuję u Ciebie
Kalina super, też je lubię..


Tak to u nich kupowałam, nawet nie drogo a dość ładne, jadę dziś po jeszcze jedną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:16, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
i ja sie witam, calego wątku nie zdolam przeczytac ale ostatnie strony tak

jesli moge wtrącic swoje 3 grosze
azalie najladniej wygladaja w masie, w skupiskach. dokladnie jak napisała Kasia, swoja droga je uwielbiam w przeciwienstwie do rodkow. Kaliny jak najbardziej beda z nimi wspolgrac, tylko proponuje azalie posadzic wlasnie w skupiskach po 3-4 szt. U mnie azalie maja do towarzystwa kaliny wszelkiej masci, hortensje, miskanty gracki i morning light, rozchodniki i świerki od gniazdkowych po wyzsze typu inversa. aaa jest jeszcze jakas brzoza youngii i chyba modrzew pendula na srednie pieterko


Witaj
Nie wiem czy zmieszczę jeszcze tam te wszystkie azalie, tak myślę żeby zostawić może ze trzy. Chciałabym derenie jeszcze tam wcisnąć. To dość cieniste miejsce i mają rozjaśniać je po kalinach. Wpadnę wieczorkiem do Ciebie zobaczyć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
TAR 10:36, 22 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7393
moj ogrod opozniony o okolo 2 tygodnie, wczoraj zauwazylam, ze azalie dopiero zaczynaja swoj spektakl. bede na bieząco dokumentowac
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 10:40, 22 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
A może na dodatek do IH odmiana pełnowymiarowa Elegantissima, Świeci cały czas. Jak dla mnie azalie to tylko okresowy dodatek, poza czasem kwitnienia denerwują mnie. Chyba że azalie japoński zimozielone są cały rok
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Margerytka40 10:58, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
moj ogrod opozniony o okolo 2 tygodnie, wczoraj zauwazylam, ze azalie dopiero zaczynaja swoj spektakl. bede na bieząco dokumentowac


U mnie też azalie trochę później bo mają sporo cienia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:02, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gosiek33 napisał(a)
A może na dodatek do IH odmiana pełnowymiarowa Elegantissima, Świeci cały czas. Jak dla mnie azalie to tylko okresowy dodatek, poza czasem kwitnienia denerwują mnie. Chyba że azalie japoński zimozielone są cały rok


Elegantissimy też tam mam ale przy samych brzozach kiepsko sobie radzą. Na razie jeszcze tam zostaną, leje im wodę nawet jak mokro jak teraz. Japońskie azalie mam pierwszy rok, na razie ładne są i chyba zostaną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:05, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A do kwitnienia szykuje się dereń Kousa

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 11:10, 22 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18027
Margerytka40 napisał(a)


A co to takie ładne???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies