Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 20:03, 29 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zakrecona napisał(a)
U mnie też pada buuu, a ja chciałam coś z rana zrobić


No i co? Przestało? U nas po południu wyszło słońce. Liczę jutro na pogodę bo mam ambitne plany
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 20:22, 29 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jaki tn dereń piękny a ja nie mam gdzie posadzic a jeszcze inne bym chciała. U mnie Twoja kocimiętka wolniutko zaczyna kwitnac znów mam opóźnienie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margerytka40 20:31, 29 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Kocimiętki to faktycznie potwory - mam cztery sztuki i zajęły mi połowę rabaty.
Ale u Ciebie się nie pokładają, a u mnie tak. Może Twoje mają więcej słońca?

okrągła, kwaśna - wymiatają

Moje słońca majă dużo, to fakt na dodatek dość gęsto są posadzone i jedna trzyma drugą. Tam wcale gleby nie widać, nawet palca wbić nie można. Nawet nie próbuję bo roje pszczół na niej

Okrągła no w końcu jest taka jak chciałam. Jeszcze jakieś ostatnie poprawki robiłam w tym roku. Może jesienią jakieś wczesno cebulowe wsadzę i finito. Chyba szafirki tam pójdą bo mam zatrzęsienie do przesadzenia z likwidowanych miejsc. W hakonkach zginęłyby ich liście po kwitnieniu.
Kwaśna trochę mi się już podoba choć pomarańczowe azalie wsadzone zostały bo no jednak szkoda mi ich było. Dziś cały dzień poza domem i po powrocie nawet nie raziły mojego wzroku.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 20:38, 29 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Asia powtórzę za dziewczynami kocimięta potfooor ,ale piękna pozostałe rabaty nabierają ciała i jest coraz piękniej

i jeszcze powiem ,że mi te azalie się podobają tam gdzie są

ja dziś miałam wolne ,ale za wiele nie zrobiłam ,bo znowu lało z przerwami ...a jutro i pojutrze praca niestety ….dopiero w weekend mam zamiar coś pozamieniać miejscami


dereń cudoooo

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 21:32, 29 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)
Asia no to się narobiłaś, ale z efekt powalający... a jak zrealizujesz dalej jeszcze lewą stronę to klękajcie narody


A tam, jak efekt cieszy to mogę się narabiać. Ta lewa strona pewnie dopiero w przyszłym roku nie tak szybko jak bym chciała
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Toszka 21:50, 29 maj 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Margerytka40 napisał(a)


Siatka cieniująca, założymy ją na tej frontowej siatce i w końcu będzie trochę przesłony bo już szału dostaję
Kaliny to wiesz, zawsze chciałam mieć. Trochę zniechęciłam się jak Toszka odradzała bo niby krzaczory i takie tam ale jak zobaczyłam w naszej szkółce takie wielgaśne kwitnące to padłam i pal sześć. Mam wielką tę rabatę i niech sobie rosną na niej krzaczory, jak się ma mało miejsca inaczej się patrzy na rośliny. U mnie nic nie musi być miniaturowe

I dobrze zrobiłaś!
Słuchaj się serca i rozumu, a nie obcej baby
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anna_t 21:56, 29 maj 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
My też siatkę z frontu założymy, może to z lekka szpetne ale ratuje
Kiedy zakładanie?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 21:58, 29 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Toszka napisał(a)

I dobrze zrobiłaś!
Słuchaj się serca i rozumu, a nie obcej baby


Ja nie mam Ci za złe, wiesz. Eksperymentuję. Na razie się napaliłam a co wyjdzie czas pokaże jak zawsze.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Zana 22:00, 29 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Margerytka40 napisał(a)
Właśnie przestało padać

Hakonki, mają dopiero rok




Rok??
To zwykła macra?
Moje ubiegłoroczne odmianowe to totalne lenie przy Twoich, kompletnie się nie mogą zebrać w sobie, aż się zastanawiam co im nie pasuje.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Margerytka40 22:00, 29 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
My też siatkę z frontu założymy, może to z lekka szpetne ale ratuje
Kiedy zakładanie?


Liczę, że może w sobotę. Nareszcie odetchnę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies