Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 21:20, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Gratuluję szybkiej decyzji Będzie pięknie.


No widzisz Anduś, nie posłuchałam, ale przekonana jestem do tego układu. Wysadzić jedną zawsze zdążę jakby co(oby nie)
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:22, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ryska napisał(a)
Wow tu to się działa Niesamowita jesteś Asiu, pełen podziw.


Renia to nie powinno się podziwiać a leczyć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:28, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
a foteczka po posadzeniu będzie


Oj Madziu dziś już nawet nie fociłam. Tak się usmarowałam przy tym sadzeniu bo padało a u mnie pada od wczoraj z przerwami i ziemia już mocno nasiąknięta. Nie miałam jak zrobić fotek taka brudna a później już nie wychodziłam. Obiecuję w piątek
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
la_estrellita 21:36, 22 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Rzeczywiście szybko poszło .
____________________
Agnieszka Gutlandia
ren133 21:37, 22 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Asiu Trochę nadrobiłam ale jednak lektura zbyt obszerna ... u Ciebie trzeba być na bieżąco ... Szacun za pracowitość i kreatywność. Pięknieje Ci ogród A twoje bergenie super się rozrosły i nawet zakwitły I seslerie mocno podzielone świetnie się przyjęly ... Dzięki
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Gruszka_na_w... 22:07, 22 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Bardzo lubię takie szybkie procesy decyzyjne. Z kalinami dodatkową atrakcją będą jesienne przebarwienia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 22:52, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
la_estrellita napisał(a)
Rzeczywiście szybko poszło .


Czasem tak mam, że od pomysłu do realizacji momencik ale to tylko wtedy gdy jestem przekonana. To ogromna rabata i pewnie jeszcze trochę tetrisów będzie ale mam nadzieję, że tylko z bylinami i trawami. Na razie muszę dokończyć dosadzanie traw i funkii i zobaczyć co tam jeszcze by upchnąć. Mam kilka pomysłów
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 23:02, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ren133 napisał(a)
Asiu Trochę nadrobiłam ale jednak lektura zbyt obszerna ... u Ciebie trzeba być na bieżąco ... Szacun za pracowitość i kreatywność. Pięknieje Ci ogród A twoje bergenie super się rozrosły i nawet zakwitły I seslerie mocno podzielone świetnie się przyjęly ... Dzięki


Hej Reniu
Daleko mi jeszcze do pięknego ogrodu, na razie kilka miejsc takich prawie, prawie ale sama wiesz jak to jest, pomysły muszą się odleżeć
Cieszy mnie, że jesteś zadowolona z roślinek, zapowiedziałam im żeby się postarały i wstydu nie przyniosły. Twoje trawki i trawy też się starają. Nawet ML udało mi się wszystkie wykorzystać.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 23:08, 22 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Bardzo lubię takie szybkie procesy decyzyjne. Z kalinami dodatkową atrakcją będą jesienne przebarwienia.


Oby tylko zbyt ponuro tam jesienią nie było, trochę mam obawy dlatego chcę te derenie IH zostawić i dać wielką plamę z carex Elata.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 15:55, 23 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Asia rdest też kupowałaś u Kochanowskich czy wysyłkowo? bardzo mi się podoba bardzo się rozrasta?
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies