Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z motyką na słońce

Pokaż wątki Pokaż posty

Z motyką na słońce

anbu 08:13, 08 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ooooo boshe ale dałam ciała, teraz to już ryczę ze śmiechu. A nie mówiłam, że ja autystyczna jestem

Moja szefowa na to PMS bierze magiczną, niebieska tabletkę i nawet potem nie warczy
____________________
Ania Ogród Ani :)
Constans 08:28, 08 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
anbu napisał(a)
Ooooo boshe ale dałam ciała, teraz to już ryczę ze śmiechu. A nie mówiłam, że ja autystyczna jestem

Moja szefowa na to PMS bierze magiczną, niebieska tabletkę i nawet potem nie warczy



Hahahaha, Anek a cóż to za tabletka?

PS. Skąd bierzesz emotki? z klawiatury? czy jest jakiś myk? bo mi strasznie tu tego brakuje - emocji nie mogę oddać
____________________
Ania Z motyką na słońce
Toszka 08:29, 08 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Aniu-Constans - jak zacznę ci pisać o problemach z nawiezieniem DOBREJ ziemi i cenach (gdzie nie rzadko transport przewyższa cenę towaru) to uwierz na słowo, ze przerycie podagrycznika to małe miki!

Zanim zaczniesz rozglądać się za ziemią to powiedz - dam ci kilka praktycznych uwag jak się mentalnie i merytorycznie za to zabrać, bo wbrew pozorom wcale to nie jest takie proste. A często okazuje się, że łatwiej i taniej jest zrobić granitowy(wersja fuul-wypas) murek=stopień...
Po fotach jakie zapodałaś gleba wygląda na na prawdę fajną. Może lepiej poszukać w okolicy kompostowni, zamówić wywrotkę kompostu i nim wzbogacić i uzupełnić braki niż... przemilczę na razie ten etap....
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
makadamia 08:36, 08 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Oooo tak! Potwierdzam w 100%. Właśnie w tym sezonie to przerabiałam
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Constans 08:36, 08 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Toszka, zdążyłam się już zorientować że cena transportu potrafi przewyższyć cenę ziemi dlatego szukam jak najbliżej.
Kompostownik planowałam od siostry ciotecznej przywieźć (krówski, taki przerobiony i baaaardzo śmierdzący)

Czy Ty mi pisałaś wcześniej żebym ja ten podagrycznik kopała głęboko?

bo chyba kopałam za głęboko - podkopałam wczoraj sąsiadowi jabłoń
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 08:42, 08 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
makadamia napisał(a)
Oooo tak! Potwierdzam w 100%. Właśnie w tym sezonie to przerabiałam


Asiu przerabiałaś kompostownik czy ziemię?
____________________
Ania Z motyką na słońce
Mary 08:44, 08 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
Ania. Ja też się wtrącę. Szukaj DOBREJ ziemi, a nie ziemi. A jak już znajdziesz DOBRĄ ziemię to szukaj tańszej DOBREJ ziemi.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Constans 08:46, 08 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
to ta moja alejka nieszczesna



____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 08:47, 08 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Widły Fiskarsa jednak były u mnie we wsi
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 08:50, 08 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
co coś sąsiada - myślę że to od jabłonki bo chyba malina nie ma tak daleko sięgających korzeni...


____________________
Ania Z motyką na słońce
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies