Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

marba 17:34, 31 lip 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Danusiu, jak daję radę? Po prodtu: nie daję rady. Ale robię tyle ile jestem w stanie i tak co roku, pomalutku coś nowego przybywa.
Wnuki udane, mam jeszcze jedną, półtoraroczną, którą zajmuję się do szesnastej, i dopiero wtedy, jeśli jeszcze mam siłę zajmuję się ogrodem.

Ogród Iwonkijest jak z bajki wszystko dopieszczone w każdym calu. Przyjemnie tam być, a do tego jeszcze w miłym towarzystwie, gdzie o wspólne tematy nietrudno. I to wszystko dzięki Ogrodowisku!

____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
omelka1 21:11, 31 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Basiu jak miło było się znowu spotkać tym razem w innym ogrodzie i poszerzonym składzie.
Pozdrawiam.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
marba 21:53, 31 lip 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
omelka1 napisał(a)
Basiu jak miło było się znowu spotkać tym razem w innym ogrodzie i poszerzonym składzie.
Pozdrawiam.


Zgadzam się z Tobą Agatko. Fajnie, że i Ty tam byłaś.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
ryska 22:07, 31 lip 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Cieszę się, że poznałam przesympatycznych Właścicieli najpiękniejszej alei brzozowej Czas nam minął wybornie. Do zobaczenia
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
marba 22:33, 31 lip 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
ryska napisał(a)
Cieszę się, że poznałam przesympatycznych Właścicieli najpiękniejszej alei brzozowej Czas nam minął wybornie. Do zobaczenia


Ja też bardzo się cieszę z naszego wczorajszego spotkania i też mam wielką nadzieję na kolejne. Buziaczki.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Ivvvona 23:13, 31 lip 2017


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Bardzo było miło Was poznać - Ciebie i Twojego męża. Ciesze się że ogród się podobał, miło się czyta takie wpisy. Choć dla mnie jest jeszcze sporo do poprawienia, ale to dobrze, bo mam zajęcie Liczę na kolejne spotkania.
Śliczne masz wnuki
____________________
W ogródku Iwony
marba 23:26, 31 lip 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Iwonko, jeszcze raz wielkie dzięki, że pomyślałaś o mnie i Agacie planując to spotkanie. Tak się cieszę, że mogłam Was wszystkich spotkać i pobyć razem.
Dla nas Twój ogród jest perfekcyjny, ale każdy Ogrodomaniak czerpie przyjemność z poprawiania, więc wszyscy mamy niewyczerpane źródło przyjemności! Czyż to nie wspaniałe?
Co do moich wnuków to masz absolutną rację!
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
GorAna 21:46, 01 sie 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Basiu, ależ super spotkanko miałyście
Nie mam zbyt wiele czasu na przeczytanie całego wątku, ale widzę, że masz spory ogród, więc i pracy masz w nim dużo
Pomocnicy aż z zagranicy muszą pomagać
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
akwarela 13:54, 02 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
Wpadłam z rewizytą i co widzę: ogrodniczkę, która nie lubi czerwonych kwiatów, tak jak ja, jest babcią - tak samo, lubi tylko sztuczne mrówki i jej ogród tak jak i mój nie powstał w miesiąc! Witaj kochana, jak ja się cieszę! Będę gościem!
____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
marba 14:59, 02 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
akwarela napisał(a)
Wpadłam z rewizytą i co widzę: ogrodniczkę, która nie lubi czerwonych kwiatów, tak jak ja, jest babcią - tak samo, lubi tylko sztuczne mrówki i jej ogród tak jak i mój nie powstał w miesiąc! Witaj kochana, jak ja się cieszę! Będę gościem!


Witaj u mnie Lidziu,bardzo się cieszę, że zajrzałaś. Mój ogród rodzi się w bólach i tempie dopasowanym do wieku, zdrowia i możliwości, czyli bardzo małymi kroczkami. Ale każdy taki kroczek sprawia mi ogromną radość.
Zapraszam, bardzo lubię gości, zaglądaj, proszę jak najczęściej!
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies