Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

marba 15:04, 02 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
GorAna napisał(a)
Basiu, ależ super spotkanko miałyście
Nie mam zbyt wiele czasu na przeczytanie całego wątku, ale widzę, że masz spory ogród, więc i pracy masz w nim dużo
Pomocnicy aż z zagranicy muszą pomagać
Pozdrawiam


Miło mi Cie u mnie gościć, Aniu. Pracy jest ogrom, wszystko woła "zrób mnie", a ja nie wiem w co najpierw ręce wsadzić. Ale wolę to niż bezczynność. Ogród trzyma mnie przy życiu.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Mala_Mi 22:45, 02 sie 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kładka nad czarcim jarem jest super.. i parę innych rzeczy / osób /zwierząt też

Z braku czasu ślad zostawiam, że trochę pobuszowałam na twoich hektarach.. jest co robić... mam mniej i wiem, że nigdy idealnie nie będzie.. może na emeryturze, ale wtedy to nie będę mieć siły i kasy na zabawę ogród. Dlatego jestem skazana na pracę do śmierci Zresztą kredyt na dom będzie się spłacał podobnie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
marba 10:16, 03 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Mala_Mi napisał(a)
Kładka nad czarcim jarem jest super.. i parę innych rzeczy / osób /zwierząt też

Z braku czasu ślad zostawiam, że trochę pobuszowałam na twoich hektarach.. jest co robić... mam mniej i wiem, że nigdy idealnie nie będzie.. może na emeryturze, ale wtedy to nie będę mieć siły i kasy na zabawę ogród. Dlatego jestem skazana na pracę do śmierci Zresztą kredyt na dom będzie się spłacał podobnie


Witam Cię Aniu, cieszy mnie, że Ci się u mnie podoba. Śledzę od jakiegoś czasu Twój wątek i jestem pełna podziwu dla ogrodu i Właścicielki. Zapraszam jak najczęściej.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 10:45, 03 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Z dzisiejszego spaceru:

____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
danuta_szwajcer 10:57, 03 sie 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Pięknie i kolorowo, a jak wnuki? Zapewne w basenie w taki upał. To masz co robić Basiu bo jeszcze i opieka na dzieckiem ale to zapewne radość? Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 12:00, 03 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Danusiu, dzieciaki prawie nie wychodzą z basenu, Gabrysia nauczyła się pływać. Najmłodszej teraz nie mam, bo synowa ma urlop, więc ja też, tak jakby.... Wolne chwilę wykorzystuję na tworzenie wodnego oczka na końcu mojego Czarciego Jaru. Na razie wygląda to tak:

A to zbocze skarpy porośnięte samosiejkami uczepu złocistego:

Lubię koperkowe liście kosmosu.


A to Czarci Jar jeszcze bez oczka.

____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
danuta_szwajcer 13:20, 03 sie 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dzieciakom się nie dziwie, moje też marudzą, że chcą do babci bo u babci basen Podziwiam Cie za taki ogrom pracy, piękny ten Czarci Raj a będziesz to zalewac wodą? Bo ja bym się bała przy dzieciakach. Jest taki wątek na forum tylko zapomniałam nazwy poszukam to Ci napisze bo też z rowem, czy rzeczką, od podstaw tworzony.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 13:36, 03 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Danusiu, woda będzie płyciutka, do wysokości tego piaskowego obramowania, czyli tak mniej więcej do kolan. Właśnie ze względu na dzieci. Przy okazji odejdzie mi plewienie chociaż tej powierzchni. Na tę głębokość podchodziła już woda, ziemia była stale wilgotna, wiec chwaściory rosły i wysiewały się jak szalone w takich komfortowych warunkach.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
danuta_szwajcer 13:58, 03 sie 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Bedzie pięknie i bezpiecznie a plewienia takiego areału to Ci nie zazdroszcze ale najbardziej to nie lubie grabienia lisci a tych u Ciebie zapewne dużo, u mnie od sąsiada najwięcej, dęby i leszczyny i fruwa mi to pod same drzwi całą zime.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
barbara_kraj... 17:32, 03 sie 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Dekoracyjny bardzo ten uczep złocisty. On Ci się co roku sam wysiewa?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies