Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

Nallar 13:31, 04 sie 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542

Basiu, widomo że wszystkiego naraz nie da się zrobić. Stopniowo powolutku dasz radę. Grunt to mieć plan i wiedzieć czego się chce.

Dziś troszeczkę mniej słoneczka, czas chyba ruszyć do ogródka.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
marba 13:53, 04 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Tak właśnie robię. Małymi kroczkami do celu. W taką pogodę jak ostatnio, bardzo małymi. Czekam a deszcz jak na zbawienie.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
pestka56 15:13, 04 sie 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4397
Z ciekawością obserwuję Twoje poczynania czarciojarowo-stawikowe. Pokazuj jak najwięcej
____________________
Kasia
marba 15:46, 04 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Jak miło, że zaglądasz, Kasiu. Sam stawik mógłby powstać w ciągu najbliższych dni, ale jest problem z zainstalowaniem pompy, aby woda była w ruchu. Musimy podciągnąć tam prąd a to już zadanie mojego zapracowanego męża. Podobno będzie jeszcze w tym roku. Oj przyjdzie mi chyba dłuuuugo czekać
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
pestka56 15:54, 04 sie 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4397
U Ciebie chociaż coś się dzieje. A ja poza wyrwaniem chwastów tu i ówdzie, opryskaniem całego ogrodu amistarem, dęby i łubiny mączniaka złapały, a na głogach też jakiś grzyb się pojawił, nic w ogrodzie nie robię w tym roku No, jeszcze usuwam przekwitłe pąki na różance.
Nie mamy nic a nic czasu na ogród. Też mój J obiecał skończyć w tym roku piwniczkę ziemną i klops jak na razie. A od tego zależy zagospodarowanie pokaźnego kawałka ogrodu.
____________________
Kasia
Dorota123 17:48, 04 sie 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj, jednak byłam u Ciebie kiedyś cichaczem.
Świetnie zagospodarowałaś wąwóz, bardzo pomysłowo. Mostek nad nim ładnie się komponuje, Ptaszysko bardzo ładne, szkoda, że tak daleko mieszkasz może czasem przyleciałby do mnie. Mrówki wyglądają bardzo sympatycznie, moje prawdziwe ostatnio mnie pogryzły....paskudy jedne, wolałabym Twoje, nie były by takie inwazyjne i nie kąsały by mnie. Masz sporo przestrzeni i fajnie to wygląda.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
danuta_szwajcer 18:14, 04 sie 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)
Jak miło, że zaglądasz, Kasiu. Sam stawik mógłby powstać w ciągu najbliższych dni, ale jest problem z zainstalowaniem pompy, aby woda była w ruchu. Musimy podciągnąć tam prąd a to już zadanie mojego zapracowanego męża. Podobno będzie jeszcze w tym roku. Oj przyjdzie mi chyba dłuuuugo czekać


Pociesze Cie Basiu, że ja na zainstalowanie nowej pompy w oczku, bo stara się zepsuła czekam od wiosny no i nie wiem czy się doczekam a tak lubie szum wody. To samo z podporkami do róż, w koncu sobie zamówie w internecie) Też czekam na deszcz, chmury cały dzień a deszczu brak. Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Basilikum 18:20, 04 sie 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Basiu dziekuje za odwiedziny i nazwe fasolki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
marba 19:36, 04 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
pestka56 napisał(a)
U Ciebie chociaż coś się dzieje. A ja poza wyrwaniem chwastów tu i ówdzie, opryskaniem całego ogrodu amistarem, dęby i łubiny mączniaka złapały, a na głogach też jakiś grzyb się pojawił, nic w ogrodzie nie robię w tym roku No, jeszcze usuwam przekwitłe pąki na różance.
Nie mamy nic a nic czasu na ogród. Też mój J obiecał skończyć w tym roku piwniczkę ziemną i klops jak na razie. A od tego zależy zagospodarowanie pokaźnego kawałka ogrodu.


Taka ziemianka to wspaniała sprawa. Też by mi pasowała. i jeszcze wodny żuraw mi się marzy. Kto wie, może się doczekam.
Pozdrawiam.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 19:43, 04 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Dorota123 napisał(a)
Witaj, jednak byłam u Ciebie kiedyś cichaczem.
Świetnie zagospodarowałaś wąwóz, bardzo pomysłowo. Mostek nad nim ładnie się komponuje, Ptaszysko bardzo ładne, szkoda, że tak daleko mieszkasz może czasem przyleciałby do mnie. Mrówki wyglądają bardzo sympatycznie, moje prawdziwe ostatnio mnie pogryzły....paskudy jedne, wolałabym Twoje, nie były by takie inwazyjne i nie kąsały by mnie. Masz sporo przestrzeni i fajnie to wygląda.


Wcale nie mieszkamy tak daleko od siebie, Dorotko. Nie takie odległości można pokonać, byle tylko chcieć. Miło, że do mnie zajrzałaś, zapraszam częściej!
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies