Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w mieście-ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w mieście-ogrodzie

22:17, 20 lut 2017
Pazdzierzowy napisał(a)
W takim razie zapraszam w "dzicz":


Super ogrod taki dojrzaly czy ta fotka to kalinka pagodowa?pytam bo mam sadzonke kalinki Pink Beauty ktora ma byc o pagodowym pokroju wlasnie
Andrzej_ 23:09, 20 lut 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Czasem jedno zdjęcie wystarczy, żeby sobie uświadomić, że wielkie ogrody to już jednak bajka nie dla mnie. Nadgryzienie zębem czasu ma swoje plusy , ale minusów ma zdecydowanie więcej.
zastygłam w niemym podziwie!


Haniu, to jest raczej wielki bałagan!
Ale, ale: właśnie dziś dostałem przesyłkę z lekturą pt. "Leśnictwo". I na pierwszy rzut oka widzę, że "błądzę w dobrym kierunku"
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
katel 23:11, 20 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Czterema łapkami mogę się podpisać pod tym co napisała Hania , jak się będę chciała po dużym ogrodzie powłóczyć to do Ciebie będę zaglądała
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Andrzej_ 23:14, 20 lut 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
katel napisał(a)
Czterema łapkami mogę się podpisać pod tym co napisała Hania , jak się będę chciała po dużym ogrodzie powłóczyć to do Ciebie będę zaglądała

Zapraszam! A jakie narządzie dla Ciebie przygotować: pilarkę czy rębak?
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 23:18, 20 lut 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)


Super ogrod taki dojrzaly czy ta fotka to kalinka pagodowa?pytam bo mam sadzonke kalinki Pink Beauty ktora ma byc o pagodowym pokroju wlasnie

Cześć Miłka! To kalina japońska Mariesii. Pink Beauty ma trochę inny pokrój, nie tak szeroki, ale gałązki też ładnie układa piętrami.
Pozdrawiam
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
23:58, 20 lut 2017
Śliczne te piętrowe krzewy,mają niesamowite jesienne kolory
Podziwiam Waszą pracowitość.Dłuższą chwilę patrzyłam na zdjęcie lasku w trakcie porządkowania.Chylę czoła,nie lada wyzwanie mieliście
Rumianka 11:07, 21 lut 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Andrzeju, czy te trociny uzyskane z rozdrabniarki używasz do ściółkowania rabat, czy raczej to nie nadaje się...chyba nie doczytałam czegoś...Ogród zostaje w dalszym ciągu w moich zachwytach, chociaż w sosnach nie gustuję...ale przyznać muszę, że tworzysz z nimi coś niepowtarzalnego, wyjątkowego...Podoba mi się bardzo Twój raj...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
14:05, 21 lut 2017
Pazdzierzowy napisał(a)

Cześć Miłka! To kalina japońska Mariesii. Pink Beauty ma trochę inny pokrój, nie tak szeroki, ale gałązki też ładnie układa piętrami.
Pozdrawiam


A to chwała Bogu,że Pink beauty ma węższy pokrój,bo u mnie ciasnotaZawsze troche mi mniej miejsca zajmie
14:09, 21 lut 2017
Pazdzierzowy napisał(a)
Staram się...
Przed zakupem tego ugoru solennie obiecałem żonie, że "ogarnę temat", więc teraz nie mam wymówki
Tylko czasu brakuje za dnia, więc wspomagam się lampami halogenowymi




Wspomaganie super,ja to sobie chyba zakupię taką lampkę na czoło jak mają np.laryngolodzy czy górnicy
Ostatnio koleżanka mi mówiła,że taką ma i nocą też w ogrodzie może coś jeszcze zrobić
Czyli w sezonie nie bedzie juz ograniczeń porą dnia,chyba,że z komarami przegram i one mnie do domu wygonią
katel 18:25, 21 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Pazdzierzowy napisał(a)

Zapraszam! A jakie narządzie dla Ciebie przygotować: pilarkę czy rębak?

Jedno i drugie ogarnę ale na pewno nie z taką ilością towaru do przerobienia
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies